کد خبر: 13051 A

گزارشهای رسیده تمامی اطلاعات لازم را در خصوص میزان ویرانی‌ها و تخریب‌ها به ما داده است و جای هیچ نگرانی‌ای وجود ندارد.

معاون اول رئیس جمهور در جمع مردم سیل زده بهشهر در استان مازندران حضور یافت و ضمن ابراز همدردی با آنان، از آسیب دیدگان دلجویی کرد.

به گزارش ایلنا، محمدرضا رحیمی در جریان سفر به استان مازندران با حضور در شهرستان بهشهر از نزدیک از خانه‌های آسیب دیده و اماکن تخریب شده این منطقه بازدید کرد و ضمن تسلیت به داغدیدگان این حادثه، در خصوص بازسازی و جبران خسارات به اهالی این منطقه قول مساعد داد.

معاون اول رئیس جمهور در جمع مردم خاطرنشان کرد: امروز آمده‌ایم تا از نزدیک مسائل و مشکلات شما را ببینیم و آثار و خرابی‌های ناشی از سیل را از نزدیک بررسی کنیم.

وی افزود: بلافاصله پس از این بازدید جلسه‌ای را برای بررسی مشکلات و میزان خسارات برگزار خواهیم کرد و با اختیارات کامل دولت برای جبران این خسارات تصمیم گیری می‌کنیم.

وی افزود: گزارشهای رسیده تمامی اطلاعات لازم را در خصوص میزان ویرانی‌ها و تخریب‌ها به ما داده است و جای هیچ نگرانی‌ای وجود ندارد.

وی با بیان اینکه ستاد بحران وزارت کشور، فرمانداری و نیروهای هلال احمر همگی بسیج شده‌اند و به هیچ عنوان از شما غفلت نخواهند کرد.

معاون اول رئیس جمهور تأکید کرد امشب تصمیمات خود را از طریق رسانه‌های گروهی و صدا و سیمای استان به اطلاع مردم عزیز خواهیم رساند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر