کد خبر: 1457 A

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

نماینده مردم آستارا و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس از رفتنی شدن استاندار فعلی گیلان خبر داد و گفت: کیهان هاشم نیا جایگزین مهدی سعادتی می‌شود.

ایلنا - آستارا: نماینده مردم آستارا و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی از رفتنی شدن استاندار فعلی گیلان خبر داد و گفت: کیهان هاشم نیا جایگزین مهدی سعادتی می‌شود.

صفر نعیمی زر در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ایلنا در آستارا از تغییر استاندار فعلی گیلان خبر داد و اظهار داشت: این که چه کسی جایگزین بشود فعلآ مشخص نیست، اما نام کیهان هاشم نیا در حال حاضر مطرح است.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا که آیا آخرین خبر تغییر استاندار فعلی گیلان را وزیر کشور به شما داده است، خاطر نشان کرد: نه این خبری است که پخش شده و بنده رفتن سردار مهدی سعادتی را تائید می‌کنم.

این مسئول در پاسخ به سئوال دیگر ایلنا که آیا اعضای مجمع نمایندگان گیلان موافق این تغییر هستند، ابراز داشت: نه از طرف مجمع نیست و نظر شخصی خود من است و دلیل تغییر استاندار این است که نهاد ریاست جمهوری تصمیم گرفته سردار سعادتی جابجا بشوند.

نعیمی زر مهدی سعادتی استاندار فعلی گیلان را از سرداران سپاه پاسداران، ارزشی، مکتبی و ولایت مدار دانست و برای او آرزوی موفقیت کرد و ادامه داد: کیهان هاشم نیا اگر بخواهد بیایند یکی از سرداران سپاه، جانباز، قطع نخاعی، ارزشی، مکتبی و ولایت مدار است که معاون وقت برنامه ریزی استانداری گیلان در دولت احمدی‌نژاد بوده‌ است.

وی خانواده کیهان هاشم نیا را جانباز معرفی کرد و یاد آورشد: همسر مکرمه‌شان نیز مورد ترور منافقین قرار گرفتند و هم اکنون جانباز هستند و انشالله تا هفته آینده باید این تغییر و تحول صورت بگیرد.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در پایان اظهار امیدواری کرد کیهان هاشم نیا که با روحیه بسیجی که دارد بتواند در این سمت موفق باشد.

نعیمی زر در پایان اذعان کرد: در حال حاضر هنوز حکم کیهان هاشم نیا صادر نشده است.

پایان پیام

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر