کد خبر: 339 A

احمدی‌نژاد در گفتگو با خبرنگاران:

روز قدس، روز اعلام موجودیت انسان‌ها و اعلام زنده و آرمانی بودن ملت‌ها و حرکت به سوی قله‌های سعادت و روزی است که باید در آن آزادی حقیقی انسان را فریاد زد.

ایلنا: رییس‌جمهور روز قدس را روز اعلام موجودیت انسان‌ها و اعلام زنده و آرمانی بودن ملت‌ها و حرکت عمومی ملت‌ها برای نجات جامعه بشری توصیف کرد.

به گزارش ایلنا، محمود احمدی‌نژاد در آستانه روز قدس در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه امیدوارم ملت ایران و بشریت از همه بارش لطف و رحمت الهی در ماه مبارک رمضان بهره برده باشند، گفت: روز قدس روزی ممتاز و نقطه تلاقی انسانیت همه انسان‌ها و آرمان‌ها و آرزوهای تاریخی بشر در مبارزه با خودخواهان و مستکبرانی است که در طول چندین هزار سال مانع از تحقق خواسته‌های آنان شده است.

رییس‌جمهور با اشاره به اینکه کاروان دیرپایی که به سردمداری اولیاء و انبیاء برای رسیدن بشر به سرمنزل مقصود که‌‌ همان سعادت کامل در دنیا و زندگی جاوید برای بشر است، همواره توسط عده قلیلی مستکبر، سلطه‌طلب و خودخواه از اهداف خود بازمانده است، افزود: امروز صهیونیست‌ها تجلی همه مستکبران و خودخواهان تاریخ هستند و بخشی در پشت و بخشی در جلوی صحنه، دنیا را مدیریت می‌کنند و با در اختیار گرفتن مراکز اصلی سیاست، اقتصاد و رسانه همه موجودیت جامعه بشری را به خطر انداخته‌اند.

احمدی‌نژاد اظهار داشت: روز قدس، روز اعلام موجودیت انسان‌ها و اعلام زنده و آرمانی بودن ملت‌ها و حرکت به سوی قله‌های سعادت و روزی است که باید در آن آزادی حقیقی انسان را فریاد زد و یک جامعه انسانی کامل سرشار از ارزش‌های الهی، زیبایی‌های روحی و معنوی و آزادی، عدالت و پاکی را به دنیا معرفی کرد.

رییس‌جمهور روز قدس را روز حرکت عمومی ملت‌ها برای نجات جامعه بشری توصیف کرد و گفت: خوشبختانه ملت ایران این روز را خوب می‌شناسد و خطاب من به سایر ملت‌هاست که بخصوص با توجه به تحولاتی که در دنیا اتفاق افتاده و تمایل شدید مستکبران به نجات رژیم صهیونیستی و صهیونیست‌ها، لازم است در این مقطع، پرشور‌تر، گسترده‌تر و هوشمندانه‌تر از قبل روز قدس را برگزار کنند تا این روز بتواند ما را بیش از پیش به روز موعود استقرار عدالت و پاکی در جهان نزدیک کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر