کد خبر: 352 A

در ادامه سفر رییس جمهور به عربستان برای شرکت در اجلاس فوق العاده؛

سران شرکت کننده در ابتدای مراسم افتتاحیه اجلاس فوق العاده سازمان همکاری کشورهای اسلامی، عکس یادگاری این اجلاس را به ثبت رساندند.

ایلنا: رییس جمهوری اسلامی ایران در حاشیه اجلاس فوق العاده سازمان همکاری کشورهای اسلامی به همراه سران سایر کشورهای شرکت کننده در این اجلاس در ضیافت سحری پادشاه عربستان حضور یافت.

به گزارش ایلنا، محمود احمدی‌نژاد سحرگاه امروز (چهارشنبه) به وقت محلی پس از پایان مراسم آغاز بکار اجلاس فوق العاده سازمان همکاری کشورهای اسلامی در مکه مکرمه در ضیافت سحری پادشاه عربستان که با حضور سران، روسا و مسئولان کشورهای شرکت کننده در اجلاس برگزار شده بود، شرکت کرد.

اجلاس فوق العاده سازمان همکاری کشورهای اسلامی شامگاه روزسه شنبه با حضور محمود احمدی‌نژاد و جمعی از سران، روسا و نمایندگان کشورهای اسلامی، با موضوع مشورت درباره مسائل مهم امت اسلامی در مکه مکرمه آغاز به کار کرد.

سران شرکت کننده در ابتدای مراسم افتتاحیه اجلاس فوق العاده سازمان همکاری کشورهای اسلامی، عکس یادگاری این اجلاس را به ثبت رساندند.

رییس جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه با دعوت رسمی ملک عبدالله، برای شرکت در این اجلاس به عربستان سفر کرده است.

زیارت حرم نبوی (ص) و قبور ائمه بقیع (ع) در مدینه منوره و به جا آوردن اعمال عمره مفرده از جمله برنامه‌های احمدی‌نژاد و هیات همراه وی در دو روز گذشته بوده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر