کد خبر: 395 A

احمدی نژاد:

مستکبران بدانند، پافشاری آنان بر زیاده خواهی و علیه حقوق ملتها و گسترش ظلم و تعدی، آنان را نجات نخواهد داد، آنان در سراشیبی سقوط قرار دارند و دوره تاریخی آنها به سر آمده است.

رئیس جمهور گفت: ملت ایران به همراه سایر ملتها با اندوخته تقوا و ذخایر معنوی ماه مبارک رمضان، در برابر زیاده خواهان و مستکبران و در جهت احقاق حقوق خود و استقرار توحید و عدالت و کرامت انسان در جهان، مصمم تر و قوی تر خواهند ایستاد و اجازه نخواهند داد ذره ای از حقوق آنان تضییع گردد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمود احمدی نژاد پیش از ظهر امروزدر دیدار مسئولان کشور و سفرای کشورهای اسلامی با مقام معظم رهبری، عید سعید فطر، عید موحدان و همدلان را به پیشگاه ولی الله الاعظم حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و همه مسلمانان و همه بشریت و حضار و سفرای کشورهای اسلامی تبریک و تهنیت گفت.

رئیس جمهور با بیان اینکه ماه مبارک رمضان ظرفی استثنایی در تمرین عبودیت و اعتلای انسان در پیشگاه حق تعالی است، گفت: جوهر اصلی این ماه پرهیز از گناهان، پالایش روح و جان از آلودگی ها و تعلقات، بازگشت به فطرت الهی خویش و اندیشیدن به قله های آسمان است.

احمدی نژاد اظهار داشت: این ماه، ماه توجه مستمر به خدای تبارک و تعالی، از طریق اعمال صالح و روزه داری، انابه و تضرع، اقامه نماز، احسان و مهرورزی به دیگران و ذکر خداوند متعال است که اگر چنین شد، راه تعالی و کمال گشوده گردیده است و بن بستی نخواهد بود و درهای رحمت، برکت و روزی گشوده می گردد، کارها آسان می شود، گناهان پوشیده می شود و انسان متقی به عظمت و کبریایی حق تعالی بیشتر توجه می کند و او را بزرگ می شمارد.

رئیس جمهور تصریح کرد: انسان روزه دار در این ماه با ایمان به حق تعالی و بریدن از طواغیت به عروه الوثقی، متمسک می گردد.

احمدی نژاد با اشاره به اینکه روشن است که صاحب و مقتدای این ماه شریف، ولی الله الاعظم است، خاطرنشان کرد: انسان کامل، باب الله است که با هدایت او انسان از ظلمتها خارج و به نور می رسد، عنایات آن حضرت بر ملت ایران و سایر مسلمانان و بلکه جامعه بشری پوشیده نبوده و نیست.

رئیس جمهور با بیان اینکه شاهد بودیم که ملت عزیز ایران و سایر مسلمانان در این ماه مجاهدتهای فراوانی کردند، گفت: ملت ایران و سایر مسلمانان در تمام ماه و در شبهای قدر با اقامه نماز و تضرع و انابه و با تلاوت قرآن و با احسان به دیگران، خود را برای انجام ماموریتهای بزرگ الهی و برای برپایی توحید، عدالت و کرامت و آزادی و همه ارزشهای الهی در زمین آماده کردند.

احمدی نژاد با اشاره به اینکه با استقامت در راه خداوند حزن و اندوهی نخواهد بود و سراسر نور، روشنایی و شادمانی است، افزود: ملت ایران به همراه سایر ملتها با اندوخته تقوا و ذخایر معنوی این ماه عزیز، در برابر زیاده خواهان و مستکبران و در جهت احقاق حقوق خود و استقرار توحید و عدالت و کرامت انسان در جهان، مصمم تر و قوی تر خواهند ایستاد و اجازه نخواهند داد ذره ای از حقوق آنان تضییع شود.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه ملت بزرگ ایران برای ساختن و اعتلای سرزمین نورانی ایران و احقاق حقوق اساسی خود، تردیدی به خود راه نخواهند داد، اظهار داشت: مستکبران بدانند، پافشاری آنان بر زیاده خواهی و علیه حقوق ملتها و گسترش ظلم و تعدی، آنان را نجات نخواهد داد، آنان در سراشیبی سقوط قرار دارند و دوره تاریخی آنها به سر آمده است.

احمدی نژاد تصریح کرد: به لطف خداوند بزرگ آرمانهای الهی و انسانی و آرزوهای فطری و تاریخی بشر محقق خواهد شد و پرچم توحید و یگانه پرستی و عدالت به دست ذخیره الهی و صاحب این ماه، حضرت مهدی (عج) و یاران او و صالحان در سراسر گیتی برافراشته خواهد شد، در آن زمان نشانه‌ای از زورگویان و صهیونیست‌ها و از ظلم و ستم و تحقیر انسانها باقی نخواهد بود.

 

عید سعید فطر احمدی نژاد رئیس جمهور پرچم توحید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر