کد خبر: 43506 A

میرتاج‌الدینی در جمع خبرنگاران:

زمانی که مراحل اجرایی کمک‌های جبرانی به مراحل پایانی خود نزدیک شد و مقدمات این موضوع آماده شد، تمام ابعاد این موضوع نیز به مردم ارائه خواهد شد و در واقع رقم کمک اعلام می‌شود.

معاون رییس جمهور در مورد سرپرستی جدید وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: هنوز در دولت در این ارتباط موضوعی مطرح نشده و پیشنهادی نیز مطرح نشده است.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام محمدرضا میرتاج‌الدینی معاون رئیس جمهور در اجرای قانون اساسی با اشاره به رویکرد بودجه سال آینده گفت: رویکرد بودجه سال 92 با توجه به شرایط اقتصادی امسال و سال آینده بودجه‌ با رویکرد اقتصاد مقاومتی خواهد بود.

وی با بیان اینکه دولت تلاش می‌کند که هرچه زودتر بودجه سال 92 را آماده کند، گفت: امروز در جلسه هیات دولت احکام دیگر بودجه مورد بررسی قرار گرفت و طبعا بعد از اتمام بررسی احکام بودجه، جدول‌های لایحه بودجه 92 در جلسه‌های آتی دولت مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

معاون رئیس جمهور در اجرای قانون اساسی تاکید کرد: البته در بررسی لایحه بودجه سال آینده به ظرفیت‌های اقتصادی کشور و ابزارهای مالی جدید نیز توجه خواهد شد.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا در دولت در مورد سرپرست جدید وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی نیز بحث و گفت‌وگویی شده یا خیر، گفت: هنوز در دولت در این ارتباط موضوع و پیشنهادی مطرح نشده است.

میرتاج‌الدینی همچنین با بیان اینکه بسته حمایتی و جبرانی که قرار است به مردم ارائه شود، در جلسات مشترک دولت و مجلس نهایی شده، اظهار داشت: البته تاکید شده که جزییات آن بیان نشود تا مقدمات اجرای آن فراهم شود و سپس به موقع در مورد آن اطلاع‌رسانی می‌شود.

وی افزود: در واقع ما تلاش می‌کنیم تمهیدات لازم در این ارتباط انجام شود، آمادگی‌های لازم صورت گیرد و سپس این میزان اعلام خواهد شد.

معاون رئیس جمهور در اجرای قانون اساسی با بیان اینکه جلسه مشترک شب گذشته دولت و مجلس جلسه آخر نبود، گفت: در فاصله‌ای که تا جلسه بعدی دولت و مجلس برگزار خواهد شد، کمیته‌های مربوطه در وزارت اقتصاد و دارایی جلسات خود را در ارتباط با مسائل اقتصادی کشور و از جمله بحث هدفمندی برگزار می‌کنند و ادامه خواهند داد و نتایج جلسات خود را در جلسه بعدی مشترک دولت و مجلس ارائه می‌کنند.

میرتاج‌الدینی تاکید کرد: زمانی که مراحل اجرایی کمک‌های جبرانی به مراحل پایانی خود نزدیک شد و مقدمات این موضوع آماده شد، تمام ابعاد این موضوع نیز به مردم ارائه خواهد شد و در واقع رقم کمک اعلام می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر