کد خبر: 47016 A

از طریق ویدئو كنفرانس انجام شد؛

رییس جمهور به صورت نمادین با پنج روستا در استان‌های مختلف کشور در ارتباط ویدئو کنفرانسی دستور افتتاح پروژه‌های روستایی را صادر کرد.

ایلنا: با حضور رییس‌جمهور در روستای چارک استان بوشهر از طریق ویدئو کنفرانس به طور همزمان ۴ هزار ۶۲۳ طرح عمرانی، آموزشی و بهداشتی روستایی در سراسر کشور افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایلنا، محمود احمدی‌نژاد پیش از ظهر امروز (پنج‌شنبه) با استقبال و همراهی گرم مردم روستای چارک در مسجد این روستا حضور یافت و از طریق ارتباط زنده تلویزیونی ۴ هزار و ۶۲۳ طرح و پروژه عمرانی و روستایی را افتتاح کرد.

رییس جمهور به صورت نمادین با پنج روستا در استان‌های مختلف کشور در ارتباط ویدئو کنفرانسی دستور افتتاح پروژه‌های روستایی را صادر کرد. برای انجام این پروژه‌ها ده هزار میلیارد ریال هزینه شده است.

طرح‌های عمرانی، آموزشی و بهداشتی روستایی در بخش‌های بهداشتی درمانی، آموزشی، ارتباطی و مخابرات، ورزشی، راهسازی، برق‌رسانی، مقاوم‌سازی منازل روستایی و گازرسانی است.

با حضور رییس‌جمهور همچنین طرح‌های عمران روستای چارک شامل گاز‌رسانی و نصب ۴۰۰ علمک انشعاب گاز، ساخت و مقاوم‌سازی ۶۵ مسکن روستایی، آسفالت کوچه‌ها، روشنایی معابر، زمین چمن مصنوعی، طرح ساماندهی گلزار شهدای روستا به بهره‌برداری رسید.

روستای چارک به عنوان نخستین روستای قرآنی به دهکده قرآنی معروف است و ۹۵ درصد جمعیت این روستا با قرآن مأنوس هستند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر