کد خبر: 54117 A

ثمره هاشمی:

این عده به تعبیر دیگری قصد خالی کردن دل مردم را دارند و حرف حسابشان این است که ما نمی‌توانیم در مقابل تهدیدهای دشمن ایستادگی کرده و فشار‌ها را تحمل کنیم.

ایلنا: دستیار ارشد رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور با‌ شناختی که از ایستادگی و غیرت ملت ایران سراغ داشت و ظرفیت‌های موجود کشور را می‌دانست گفته بود که قطعنامه‌ها برای ایرانیان کاغذ پاره‌ای بیش نیست و آن را پشت سر خواهند گذاشت چیزی که تحریم کنندگان به آن رسیده‌اند، اما متاسفانه در داخل برخی این را هنوز نفهمیده‌اند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، مجتبی ثمره هاشمی تصریح کرد: کسی منکر تاثیر تحریم‌ها بر معیشت ملت ایران نیست و آن را تکذیب نمی‌کند، اما آنچه مهم است بکارگیری راهکارهایی برای عبور از تحریم‌ها و مشکلات است که طرح اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب در این راستا است.

وی در پاسخ به عده‌ای که سخن رئیس جمهور را مبنی بر کاغذ پاره بودن قطعنامه‌ها به سخره گرفته‌اند، خاطرنشان کرد: این عده به نوعی به دنبال القای این مطلب هستند که می‌بایستی قطعنامه‌ها، تهدید‌ها و تحریم‌های دشمن را خیلی جدی گرفت و مورد توجه قرار داد.

دستیار ارشد رئیس جمهور افزود: این عده به تعبیر دیگری قصد خالی کردن دل مردم را دارند و حرف حسابشان این است که ما نمی‌توانیم در مقابل تهدیدهای دشمن ایستادگی کرده و فشار‌ها را تحمل کنیم.

ثمره هاشمی تاکید کرد: اما رئیس جمهور با‌ شناختی که از ایستادگی و غیرت ملت ایران سراغ داشت و ظرفیت‌های موجود کشور را می‌دانست گفته بود که قطعنامه‌ها برای ایرانیان کاغذ پاره‌ای بیش نیست و آن را پشت سر خواهند گذاشت چیزی که تحریم کنندگان به آن رسیده‌اند، اما متاسفانه در داخل برخی این را هنوز نفهمیده‌اند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر