کد خبر: 63380 A

شیخان تاکید کرد:

متاسفانه عده‌ای با خبرسازی‌های کاذب به دنبال ایجاد حاشیه و انحراف در افکار عمومی از مسائل اصلی کشور هستند.

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس‌جمهور، اخبار منتشرشده مبنی بر اعلام کاندیداتوری اسفندیار رحیم مشایی را در مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران سفرهای نوروزی، بی‌اساس دانست و شائبه انتخاباتی بودن این برنامه را قویا تکذیب کرد.

به گزارش ایلنا، محمد شیخان در واکنش به خبر منتشر شده در برخی رسانه‌ها مبنی بر اینکه در مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران سفرهای نوروزی قرار است اسفندیار رحیم مشایی کاندیداتوری خود را اعلام کرده و از شعار زنده باد بهار رونمایی شود، اظهار داشت: اینگونه خبرسازی‌ها هیچگونه پایه و اساسی ندارد و باید آن را در ادامه حاشیه‌سازی‌های کاذب علیه دولت دانست.

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس جمهور ادامه داد: متاسفانه عده‌ای با خبرسازی‌های کاذب به دنبال ایجاد حاشیه و انحراف در افکار عمومی از مسائل اصلی کشور هستند.

شیخان با اشاره به اینکه این مراسم هر ساله برگزار می‌شود، از انتشار اینگونه اخبار توسط برخی رسانه‌ها انتقاد و به این دسته از رسانه‌ها توصیه کرد که از انتشار اخبار خلاف واقع خودداری کرده و اخلاق رسانه‌ای را رعایت کنند، چرا که در غیر این صورت جایگاهی در افکار عمومی نخواهند داشت.

وی در مورد علت برگزاری این مراسم در ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی نیز گفت: امسال شاهد افزایش میزان سفرهای نوروزی نسبت به سال گذشته بودیم و نظر به اینکه تعداد زیادی از دستگاه‌های مسئول در ارائه خدمات هر چه بهتر به مسافران نوروزی، مشارکت داشتند، قرار شده است، مراسم امسال باشکوه‌تر و گسترده‌تر برگزار شود.

وی با اشاره به تاکید مکرر رییس جمهور مبنی بر اینکه دولت تا صبح دوازدهم مرداد (آخرین روز فعالیت کاری دولت دهم) از تلاش و خدمت‌رسانی به مردم غافل نخواهد شد، اظهار داشت: دولت بدون اعتنا به اینگونه حاشیه‌آفرینی‌ها به امر خدمت‌رسانی و حرکت در مسیر پیشرفت هر چه بیشتر کشور، مانند گذشته اهتمام جدی دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر