کد خبر: 645 A

کمک‌هایی که دولت در تأمین مینی‌بوس و اتوبوس شهری، ایجاد تقاطع غیر هم‌سطح و مسائلی از این دست داشته نسبت به دولت‌های قبل چندین برابر بوده است.

وزیر کشور ایجاد تحول در بحث عبور و مرور را نقطه عطفی در عمران شهری و روستایی دانست و گفت: مباحث زیرساختی، توسعه و عمران شهری همواره مورد توجه دولت خدمتگزار بوده است.

به گزارش ایلنا، مصطفی محمد نجار روز سه شنبه در مراسم بهره برداری از تقاطع غیر همسطح بهشت همدان اظهار داشت: تسریع در ایجاد معابر و تسهیل در تردد و عبور و مرور از راهبردهای اساسی دولت در بخش‌های عمرانی است به طوریکه امروزه تردد شهری و روستایی در تمام کشور تسهیل ایجاد شده است.

وزیر کشور افزود: در دولت نهم و دهم نسبت به توسعه و عمران شهری، ایجاد فضای سبز، ارتقای وضعیت حمل و نقل شهری و ایجاد فضاهای ورزشی اهتمام ویژه‌ای شده است و امروز شاهد تغییر چهره شهر‌ها و روستا‌ها در کشور هستیم.

وی ادامه داد: کمک‌هایی که دولت در تأمین می‌نی‌بوس و اتوبوس شهری، ایجاد تقاطع غیر هم‌سطح و مسائلی از این دست داشته نسبت به دولت‌های قبل چندین برابر بوده است.

وزیر کشور ادامه داد: افتتاح چهار تقاطع غیر همسطح در مدت زمان کمتر از یک سال و نیم در شهر همدان نشان از اهتمام ویژه دولت خدمتگزار به عمرانی و آبادانی کشور است.

نجار ضمن موافقت با ایجاد قطار شهری در همدان اظهار داشت: به منظور ایجاد این مهم اقدامات برای تسهیل در روند اجرای این پروژه انجام می‌شود

وزیر کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر