کد خبر: 67490 A

مركز روابط عمومی دفتر احمدی‌نژاد اعلام کرد؛

مركز روابط عمومی دفتر رییس جمهور مطلب یكی از سایت های خبری با عنوان " نوار 8میلیونی رییس جمهور... " را كاملا بی اساس و كذب محض خواند.

مرکز روابط عمومی دفتر رییس جمهور با صدور تکذیبیه‌ای مطلب منتشر شده در یکی از سایت‌های خبری را غیر واقعی خواند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، در بخشی از این بیانیه آمده است: انتشار دهندگان چنین مطالبی به دنبال ایجاد پیامدهای سوء نسبت به نتیجه آراء انتخابات، التهاب آفرینی و مقدمه سازی برای بلوا و آشوب هستند‌‌ همان برنامه و سناریویی که قبلا هم - پیش از برگزاری انتخابات ۸۸ - از سوی برخی افراد و محافل سیاسی مطرح و بعد از انتخابات به اجرا درآمد.

متن کامل این تکذیبیه به این شرح است:

در پی انتشار مطلبی غیرواقعی و دروغین با موضوع «نوار ۸ میلیونی رییس‌جمهور...» توسط یکی از سایت‌های خبری که گرایشات خاص سیاسی آن بر همگان آشکار است صراحتا تاکید می‌شود که اصل موضوع مطرح شده در آن و آنچه به رییس‌محترم جمهور نسبت داده شده است کاملا بی‌اساس و کذب محض است.

اگرچه این مطلب پس از مدت کوتاهی از انتشار بلافاصله از خروجی سایت مذکور حذف گردید اما انتشار آن یک هدف بیشتر ندارد که همانا زیر سوال بردن سلامت انتخابات ۸۸ و مخدوش نشان دادن انتخابات آتی ریاست جمهوری با هدف ایجاد نگرانی در مردم نسبت به حفظ آرایشان و در نتیجه کاهش مشارکت و از بین بردن زمینه‌های خلق حماسه است.

انتشار دهندگان چنین مطالبی همچنین به دنبال ایجاد پیامدهای سوء نسبت به نتیجه آراء انتخابات، التهاب آفرینی و مقدمه سازی برای بلوا و آشوب هستند‌‌ همان برنامه و سناریویی که قبلا هم -پیش از برگزاری انتخابات ۸۸- از سوی برخی افراد و محافل سیاسی مطرح و بعد از انتخابات به اجرا درآمد.

مرکز روابط عمومی دفتر رییس‌جمهور ضمن تاکید بر کذب و دروغین بودن این مطلب، دستگاههای مسئول را موظف به رسیدگی به این موضوع و اطلاع رسانی کافی به مردم در این زمینه‌ می‌داند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر