کد خبر: 67646 A

احمدی نژاد به همراه 16 عضو کابینه فردا چهارشنبه به استان گیلان سفر می کنند.

احمدی نژاد به همراه 16 عضو کابینه فردا چهارشنبه به استان گیلان سفر می کنند.
به گزارش ایلنا، 16 نفر از اعضای دولت با سفر به شهرهای مختلف استان گیلان، ضمن بررسی روند پیشرفت مصوبات دوره های گذشته، مشکلات، کمبودها و راه‌های تسریع در روند اجرای مصوبات را در مناطق مختلف این استان پیگیری خواهند کرد.
بر این اساس وزرای دادگستری، فرهنگ و ارشاد اسلامی، جهاد کشاورزی، بهداشت درمان و آموزش پزشکی، ورزش و جوانان، صنعت، معدن و تجارت و کشور به ترتیب در شهرستانهای شفت، رودبار، املش، فومن، آستارا، صومعه سرا و رشت حضور یافته و در جریان مسائل و مشکلات این شهرستان‌ها قرار خواهند گرفت.
بر اساس این گزارش، وزرای نیرو، ارتباطات و فناوری اطلاعات، راه و شهرسازی، دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح هم به ترتیب در شهرستانهای رضوانشهر، آستانه اشرفیه، لنگرود و بندر انزلی حضور خواهند یافت.
همچنین معاونین رئیس جمهور در امور اجرای قانون اساسی، حفاظت محیط زیست، مجلس، بین الملل و رئیس مرکز توسعه روستایی و مناطق محروم به ترتیب در شهرستانهای تالش، رودسر، سیاهکل، لاهیجان و ماسال حضور یافته و از نزدیک با مردم منطقه گفتگو و مشکلات آنان را مرتفع می کنند.
از جمله برنامه های احمدی نژاد در این دور از سفر به استان گیلان، سخنرانی در اجتماع مردم استان، افتتاح چند پروژه عمرانی و صنعتی، حضور در نشست صمیمی با جوانان استان و جلسات کارگروه و هیئت دولت خواهد بود.
محور اصلی چهارمین دور از سفرهای استانی دولت بررسی مصوبات دوره های قبل، رفع موانع و مشکلات آنها و همچنین تصویب مصوباتی است که نیاز آنها در استان احساس می شود.
همچنین تشکیل کارگروههای کشاورزی و معدن و استفاده بهینه از منابع استانی در جهت ایجاد اشتغال و تولید از دیگر اهداف سفرهای دور چهارم استانی هیئت دولت می باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر