کد خبر: 8775 A

احمدی نژاد در نشست خبری:/10

من نظر خاصی ندارم که این فشار‌ها از چه جناحی است ما هفت سال است که در فشاریم و این فشار‌ها در دو سال اخیر تشدید شده است/نمی‌خواستم که پاسخ من در انتخابات آینده آمریکا تاثیر گذار باشد/ویژه نامه خاتون غیر شرعی نبود.

رییس جمهور گفت: سخنان آقای جوانفکر توهین به رهبری نبوده است مجله خاتون هم غیر شرعی نبوده است بلاخره در حوزه فرهنگی نظراتی متفاوتی وجود دارد و باید با سعه صدر مسائل را حل کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمود احمدی‌نژاد در پاسخ به پرسش خبرنگار ایران دیلی مبنی بر انتخابات ماه آتی امریکا و تاثیر آن بر روی روابط این دو کشور اظهار داشت: در امریکا هم سوالات زیادی در این زمینه مطرح شد و از من می‌پرسیدند که به آن‌ها پاسخی ندادیم زیرا نمی‌خواستم که پاسخ من در انتخابات آینده آمریکا تاثیر گذار باشد.

وی ادامه داد: به هر حال شرایط فعلی نمی‌تواند ادامه پیدا کند و دولتهای امریکا در ‌‌نهایت مجبورند در مسیر خود تجدیدنظر کنند. در حال حاضر هم در بین سیاست مداران و روشن فکران آمریکایی بحث تجدید نظر در روابط ایران و آمریکا مطرح است.

رئیس دولت دهم در پاسخ به پرسش خبرنگار روزنامه ماین شی ژاپن مبنی بر انتخابات ریاست جمهوری سال آینده ایران و رابطه آن با بازداشت مشاور مطبوعاتی‌اش بیان کرد: حق آقای جوانفکر نیست که در زندان باشد و این اتفاق به صلاح کشور نیست. سخنان آقای جوانفکر توهین به رهبری نبوده است مجله خاتون هم غیر شرعی نبوده است بلاخره در حوزه فرهنگی نظراتی متفاوتی وجود دارد و باید سعه صدر مسائل را حل کنیم.
احمدی‌نژاد در پاسخ به پرسش دوم خبرنگار روزنامه ماین شی ژاپن مبنی بر فشارهای وارده بر دولت اعلام کرد: من نظر خاصی ندارم که این فشار‌ها از چه جناحی است ما هفت سال است که در فشاریم و این فشار‌ها در دو سال اخیر تشدید شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر