کد خبر: 8787 A

احمدی نژاد در نشست خبری:/14

دولت مال مردم است و احساس می‌کنیم که همپای ملت دولت نیز در کشور حرکت می‌کند و تلاش دارد تا مشکلات را از سرراه ملت بردارد.

رییس جمهور گفت: گروهی را فرستاده‌ایم تا کاغذ بیاورند و انشاء الله با ورود کاغذ بازار کاغذ نیز تعدیل می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا محمود احمدی‌نژاد در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه در رابطه با اظهار نظر ولایتی در خصوص سفر ایشان به نیویورک گفت: باید اجازه دهیم تا همگان آزادانه حرف‌های خود را بیان کنند و از دیگران انتقاد کنند.

وی افزود: ‌نظری که من در نیویورک ارایه کرده‌ام نظر امام و رهبری است و آن‌ها نیز این مورد را قبول دارند.

رییس جمهور در ادامه در رابطه با کمبود کاغذ برای روزنامه‌ها اظهار کرد: گروهی را فرستاده‌ایم تا کاغذ بیاورند و انشاء الله با ورود کاغذ بازار کاغذ نیز تعدیل می‌شود.

وی افزود: ‌ دولت مال مردم است و احساس می‌کنیم که همپای ملت دولت نیز در کشور حرکت می‌کند و تلاش دارد تا مشکلات را از سرراه ملت بردارد.

احمدی‌نژاد در رابطه با روابط ایران و مصر نیز گفت: نباید در رابطه ایران و مصر عجله کرد چرا که دولت به وجود آمده در مصر دولت نوپایی است و باید اجازه دهیم تا به ثبات کامل برسد.

وی افزود: ایران و مصر با توجه به روابط تاریخی که دارند قطعا روابطشان ادامه نیز پیدا خواهد کرد.

رییس جمهور در ادامه در رابطه با اشاره نحوه مدیریت خود بیان کرد: دستاوردهایی که دولت نهم و دهم داشته است را چندین بار بیان کرده‌ایم و در گزارش اخیر مسوولین کشور در جلسه افطاری نیز این دستاورد‌ها را به مقام معظم رهبری گزارش داده‌اند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر