کد خبر: 99718 A

رحمانی فضلی:

در تمام دوران فعالیت در صدا و سیما و دیوان محاسبات حتی یک نفر از اقوامم را استخدام نکرده‌ام و با اولین تخلف در هر جایگاه به اشد وجه برخورد خواهم کرد.

وزیر کشور با تاکید براینکه ساختار وزرات کشور را تغییر خواهد داد، تصریح کرد: معاونت توسعه شهری و روستایی و معاونت فرهنگی اجتماعی تشکیل خواهم داد.

به گزارش ایلنا، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در نخستین گردهمایی کارکنان وزارت کشور در دولت یازدهم که صبح امروز دوشنبه در محل این وزارتخانه برگزار شد، حضور یافت.

وی در این همایش با اشاره به فرصت‌های رشد در فضای کنونی کشور گفت: انقلاب اسلامی امکان رشد را برای همه نیروها بدون هرگونه وابستگی جناحی و قبیله‌ای فراهم کرده است.

وزیر کشور ادامه داد: وفاداری، صداقت و امانتداری سه اصل متقابل مبنایی بین من و همه کارکنان در وزارت کشور خواهد بود.

رحمانی فضلی در ادامه تصریح کرد: در زمان من در وزارت کشور، هیچ‌نوع بی‌عدالتی عامدانه‌ای محقق نخواهد شد.

وی همچنین در ادامه افزود: وزارت کشور باید عملا به جامعه اطمینان دهد که مردم سالاری منطبق با قانون در کشور حاکم است.

وزیر کشور در ادامه تصریح کرد: سلایق سیاسی محترمند، اما سیاسی کاری در وزارت کشور ممنوع است.وظیفه ما مدیریت سیاسی است.

رحمانی فضلی در ادامه گفت: روند فزاینده مستمر همه جانبه و نهادینه شده به منظور ارتقاء سطح زندگی جامعه تعریف ما از توسعه است، مدیرانی با من همکار خواهند بود که نگاه توسعه ای داشته باشند.

وی با بیان اینکه نگاه اعتدالی ضرورت همکاری با وزارت کشور در دوران جدید خواهد بود، تصریح کرد: در تمام دوران فعالیت در صدا و سیما و دیوان محاسبات حتی یک نفر از اقوامم را استخدام نکرده‌ام و با اولین تخلف در هر جایگاه به اشد وجه برخورد خواهم کرد.

وی با بیان اینکه با اولین تخلف هرکس در هرجایگاه به اشد وجه برخورد خواهم کرد، گفت: ما به نمایندگی از مردم موظفیم مدیرانی را به کار گیریم که برنامه های مورد اقبال مردم را قبول داشته باشند.

وزیر کشور همچنین با تاکید براینکه ساختار وزرات کشور را تغییر خواهد داد، تصریح کرد: معاونت توسعه شهری و روستایی و معاونت فرهنگی اجتماعی تشکیل خواهم داد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر