کد خبر: 11209 A

بانك صادرات اعلام كرد:

بانک صادرات ایران در راستای اجرای مصوبه شورای پول و اعتبار در نظر دارد نسبت به فروش 5 هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت بانک مرکزی ج.ا.ا از تاریخ 22 مهرماه سال جاری به مدت یک هفته اقدام كنند.

بانک صادرات ایران در راستای اجرای مصوبه شورای پول و اعتبار در نظر دارد نسبت به فروش 5 هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت بانک مرکزی ج.ا.ا از تاریخ 22 مهرماه سالجاری به مدت یک هفته اقدام نماید.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، این بانک در راستای اجرای سیاست های کلان اقتصادی و مصوبه شورای پول و اعتبار مبلغ 5 هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت یکساله بانک مرکزی جمهوری اسلامی را از روز شنبه مورخ 22 مهر ماه سال­جاری به مدت یک هفته به فروش می رساند.

این اوراق یکساله با نرخ سود علی الحساب سالانه 20 درصد و معاف از مالیات، نرخ سود بازخرید اوراق 19 درصد سالانه و مقاطع پرداخت سودهای علی الحساب هر سه ماه یکبار می باشد. همچنین این اوراق قابلیت معامله در بورس اوراق بهادار را نیز داراست. بانک مرکزی ج.ا.ا بازپرداخت اصل و سود این اوراق را در سررسید تضمین نموده است.

هموطنان گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شعب فروشنده اوراق مشارکت می توانند به پایگاه اینترنتی این بانک به نشانی www.bsi.ir مراجعه و یا به شماره 09602 تماس حاصل كنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر