کد خبر: 1614 A

برای پنجمین سال پیاپی

بانک‌ پاسارگاد برای پنجمین سال متوالی، به‌منظور ارج نهادن به همت و تلاش نفرات برتر کنکور سراسری، از برگزیدگان آزمون سال 1391 نیز تقدیر می‌کند.

بانک پاسارگاد برای پنجمین سال متوالی، از نفرات برتر آزمون سراسری سال 1391 تقدیر خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی گفت: بانک‌ پاسارگاد برای پنجمین سال متوالی، به‌منظور ارج نهادن به همت و تلاش نفرات برتر کنکور سراسری، از برگزیدگان آزمون سال 1391 نیز تقدیر می‌کند.

وی ادامه داد: بانک‌پاسارگاد به نفرات اول، دوم و سوم 5 گروه آزمایشی به‌ترتیب 20 هزار، 15 هزار و 10 هزار سهم بانک‌پاسارگاد اهداء می‌کند. همچنین ماهانه مبلغ 2 میلیون و 500 هزار ریال، به‌مدت 4 سال به حساب این عزیزان واریز خواهد شد. از آنجا که در سال 91 دو نفر از نخبگان کشور حائز رتبه سوم در گروه زبان‌های خارجی شده‌اند، در مجموع 16 نفر از عزیزان نخبه کشور، بورسیه بانک‌ خواهند شد.

رفیعی در ادامه ضمن اشاره به هدف بانک‌پاسارگاد از حمایت از نفرات برتر کنکور سراسری خاطرنشان کرد: بانک‌پاسارگاد این اقدام را در جهت حمایت از نخبگان کشور و ایجاد زمینه مناسب برای رشد آنها انجام می‌دهد چرا که لازمه رشد و شکوفایی کشور، وجود نخبگان و افرادی است که بدون دغدغه و با آسودگی خاطر، با تکیه بر علم و دانش خود گام‌های اساسی در جهت آبادانی میهنمان بردارند.

رفیعی در پایان تصریح کرد: بانک پاسارگاد مفتخر است که در کنار انجام فعالیت های اقتصادی، در عرصه های فرهنگی، هنری، علمی، ورزشی و اجتماعی نیز فعالیت‌های بسیار خوبی انجام داده و امیدوار است نقشی مؤثر در پیشرفت کشورمان، در عرصه های داخلی و خارجی ایفا کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر