کد خبر: 1974 A

هدف اصلی این کارت، افزایش امنیت مشتریان در خریدهای اینترنتی است و دارندگان این کارت می‌توانند از کلیه درگاه‌های اینترنتی عضو شبکه شتاب خرید کنند.

کارت مجازی (Virtual Card) بانک پاسارگاد خدمت جدیدی است که برای افزایش امنیت مشتریان در خرید های اینترنتی طراحی و پیاده سازی شده‌است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی بانک پاسارگاد، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی بانک، ضمن اعلام این خبر گفت: بانک‌پاسارگاد در راستای نوآوری و ارایه خدمات جدید، مدتی‌است کارت مجازی پاسارگاد را که موجودیت فیزیکی نداشته و صرفا یک اعتبار مجازی و الکترونیکی برای دارنده آن محسوب می‌شود، به مشترین خود عرضه کرده‌است.

وی ادامه داد: هدف اصلی این کارت، افزایش امنیت مشتریان در خریدهای اینترنتی است و دارندگان این کارت می‌توانند از کلیه درگاه‌های اینترنتی عضو شبکه شتاب خرید کنند.

وی در مورد ویژگی اصلی این کارت ادامه داد: صدور کارت مجازی به نام مشتری، قابلیت شارژ کارت بدون هیچ محدودیتی، عدم محدودیت در پرداخت‌ها، اعتبار دو ماهه، امکان دریافت صورتحساب، قابل استفاده در کلیه سایت‌های اینترنتی و پرداخت‌های تلفنی از طریق درگاه‌های عضو شبکه شتاب و مهم‌تر از همه افزایش امنیت مالی در پرداخت های اینترنتی از ویژگی‌های اصلی کارت مجازی پاسارگاد محسوب می‌شود. وی در پایان خاطرنشان کرد: کلیه دارندگان کارت‌های عضو شبکه شتاب می توانند با مراجعه به درگاه اینترنتی بانک پاسارگاد از طریق زیر منوی صدور کارت مجازی، نسبت به صدور کارت اقدام کرده و از امکانات این خدمت بهره مند شوند.

گفتنی است مشتریان گرامی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت بانک‌پاسارگاد به نشانی www.bankpasargad.com , و یا با مرکز اطلاع‌رسانی بانک پاسارگاد به شماره 82898289 تماس حاصل کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر