کد خبر: 2125 A

یک کارشنای بورس فلزات:

افزایش نرخ ارز در روز شنبه باعث افزایش نرخ فلزات در روز گذشته بود.

یک کارشنای بورس فلزات گفت: علی رغم کاهش نرخ ارز در روز گذشته قیمت فولاد افزایش یافت.
علی اصغر بهرامی در گفتگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به معاملات روز گذشته رینگ فلزات اظهار داشت: روز گذشته ۲ هزار و ۲۰۰ تن میلگرد تحویل برج ۷ و همچنین محصولات فولاد کویر به اندازه تقاضای بازار و با قیمت پایه ۱ هزار و ۶۷۳ تومان عرضه شد و با توجه به اینكه عرضه به اندازه تقاضا بود رقابتی در این بازار صورت نگرفت.
وی افزود: همچنین میزان عرضه فولاد خراسان در روز گذشته۲۰ هزار و ۲۴۰ تن بر پایه قیمت ۱ هزار و ۷۰۲ تومان برای تحویل برج ۶ بود که به دلیل تقاضای ۳۵ هزار تن از این محصول‏‎ این بازار رقابتی شد و این محصول از ۱ هزار و ۷۲۸ تومان تا ۱ هزار و ۷۴۰ تومان مورد معامله قرار گرفت.
این کار‌شناس بورس فلزات با اشاره به افزایش قیمت‌ها تصریح کرد: افزایش نرخ ارز در روز شنبه باعث افزایش نرخ فلزات در روز گذشته بود.
وی گفت: امروز نیز فولاد مبارکه و فولاد تختال عرضه دارند اما به نظر می‌رسد با توجه به اختلاف قیمت ۳۰۰ تومانی بین بازار آزاد و بورس فلزات معاملات امروز محدود باشد.
بهرامی در خاتمه خاطر نشان کرد: اگر حجم معاملات محدود باشد با رشد قیمتی مواجه خواهیم شد البته در حال حاضر محدودیت‌هایی که در عرضه‌ها وجود دارد و اینکه هر کد معاملاتی بیش از ۴۴۰ تن عرضه نمی‌شود قدرت مانور فروشنده بیشتر می شود اما اگر خریداری بخواهد بیشتر از ۱ هزار تن خرید داشته باشد با محدودیت عرضه مواجه است.

بورس فلزات بهرامی افزایش نرخ ارز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر