کد خبر: 37177 A

رئیس كل بیمه مركزی:

رسیدگی به مسائل و مشكلات ایثارگران و خانواده معزز شهدا، یك عبادت است و همه مسئولان باید در انجام این فریضه از یكدیگر سبقت بگیرند.

رسیدگی به مسائل و مشكلات ایثارگران و خانواده معزز شهدا، یك عبادت است و همه مسئولان باید در انجام این فریضه از یكدیگر سبقت بگیرند.

به گزارش ایلنا، مهندس سید محمد كریمی كه در جمع مسئولان اجرایی امور ایثارگران دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی سخن می گفت، ضمن اعلام این مطلب افزود: هرگونه غفلت از ولی نعمتان ما كه با جانفشانی و از خود گذشتگی،‌ میراث گرانقدر انقلاب اسلامی را پاس داشتند، نابخشودنی است.

رئیس كل بیمه مركزی جمهوری اسلامی ایران از واژه «ایثار» به عنوان «گذشت بی منت» یاد كرد و افزود: ایثارگرانی كه در مجموعه های مختلف كشور اشتغال دارند به خدمت بی منت خو كرده اند اما مسئولان باید برای رسیدگی به مسائل و مشكلات این قشر شریف، سلیقه و اهتمام بیشتری به خرج بدهند.

وی تقویت زیر ساخت های اعتقادی مسئولان و مدیران را راهكار اساسی ایفای وظیفه دولت در قبال جامعه ایثارگران دانست و گفت: بازدید از آسایشگاه جانبازان، دیدار با ایثارگران و خانواده معظم شهدا و اماكنی نظیر موزه دفاع مقدس و مناطق عملیاتی، زیر ساخت اعتقادی مدیران كشور را محكم تر خواهد كرد.

مهندس كریمی در بخش دیگری از سخنان خود به دستاوردهای اخیر صنعت بیمه در سطوح مختلف بین المللی اشاره كرد و افزود: موفقیت های چشمگیر صنعت بیمه در سایه همت و عزم پولادین مردان و زنان توانمندی شكل گرفته كه بخش اعظم آن از جامعه ایثارگران كشور به شمار می روند.

وی تصریح كرد: نسل امروز، بسیجیان، الگوی خود را ایثارگرانی قرارداده اند كه مخلصانه در تمامی جبهه ها به تحقق اهداف انقلاب اسلامی می اندیشند.

رئیس كل بیمه مركزی جمهوری اسلامی ایران، فراگیری علم و فناوری روز را برای ایثارگران، یك ضرورت آشكار دانست و افزود: ایثارگران باید در كنار تعهد، ‌عنصر تخصص را هم به همراه داشته باشند تا در اداره امور مملكت خللی پیش نیاید.

گفتنی است در پایان این نشست، مسئولان و مشاوران امور ایثارگران دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در خصوص مسائل و مشكلات موجود در حوزه ایثارگران به بحث و تبادل نظر پرداختند.

محمد کریمی رئیس کل بیمه مرکزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر