کد خبر: 39980 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛

در فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها الگوها باید به طور جامع مشخص باشد ضمن اینکه باید روشن شود چه اتفاقی بر سر قیمت كالاها و مواد مصرفی می‌آید.

اجرای فاز دوم  هدفمندی یارانه‌ها هنوز به طور کامل از سوی دولت ارزیابی نشده است و لذا اگر این فاز اجرایی شود باعث  برهم زدن شرایط اقتصادی کشور خواهد شد.

حسن طایی كارشناس  اقتصادی در گفت‌وگو با ایلنا ضمن بیان این مطلب افزود: با این شرایطی که در حال حاضر در کشور موجود است و با توجه به اینكه ابعاد اجرای فاز دوم یارانه هم به طور کامل ارزیابی نشده است بنده با اجرای این فاز كاملا مخالفم.

وی ادامه داد: دولت باید هر چه سریع تر ارزیابی خود را کامل کند چرا که هم اکنون در شرایط بحرانی و سختی به سر می‌بریم و اجرای فاز بعدی ما را در مشکلات غرق خواهد کرد.

این کارشناس ارشد اقتصادی خاطر نشان کرد: در فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها الگو ها باید به طور جامع مشخص باشد ضمن اینکه باید روشن شود چه اتفاقی بر سر  قیمت كالاها و مواد مصرفی می‌آید.

طایی تاكید کرد: در فاز دوم یارانه‌ها باید هر نوع كالایی كه افزایش قیمت پیدا می‌كند مشخص و اعلام شود تا بدانیم چه بر سر جامعه و مردم می‌آید و برای آنها چاره اندیشی کنیم. 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر