کد خبر: 40338 A

صندوق توسعه ملی در جدیدترین گزارش موسسه بین المللی SWFI در 4 ماهه انتهای سال 2012 میلادی 29 رتبه ارتقاء و از رتبه 61 به رتبه 32 ارتقاء یافته است.

سرپرست امور بین الملل صندوق توسعه ملی اعلام کرد: بر اساس اقدامات انجام شده در راستای شفاف سازی فعالیت‌ها و عملکرد صندوق توسعه ملی، ضریب شفافیت Linaburg Maduell Transparency Index صندوق توسعه ملی در جدیدترین گزارش موسسه بین المللی SWFI در 4 ماهه انتهای سال 2012 میلادی 29 رتبه ارتقاء و از رتبه 61 به رتبه 32 ارتقاء یافته است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی صندوق توسعه، محمد مزرعتی خاطرنشان کرد: صندوق توسعه ملی با توجه به تدوین فرایندهای شفاف سازی، ارائه اطلاعات و آمارهای مستند از میزان سرمایه گذاری های انجام شده در بخش های مختلف، اتخاذ استراتژی‌های راهبردی در معرفی دقیق و اطلاع رسانی صحیح از پروژه‌ها و میزان منابع آنها و تعامل مطلوب با موسسات و مجامع معتبر بین المللی طی ماه های اخیر ارتقای چشمگیری داشته است.

وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های بعمل آمده و تعاملات انجام شده، بستر مناسبی برای بهبود و ارتقای بیشتر رتبه شفافیت صندوق توسعه ملی در گزارش آتی موسسه بین المللی SWFI فراهم شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر