کد خبر: 40360 A

بیمه مرکزی اعلام كرد:

تبلیغات موسسات آموزشی مبنی بر آموزش متقاضیان نمایندگی بیمه با مجوز رسمی از بیمه مرکزی غیر واقعی است و با وجود ابلاغ دستورالعمل دوره های آموزشی متقاضیان نمایندگی بیمه هنوز هیچ یک از موسسات یاد شده مجوز ندارند.

مدیرکل روابط عمومی بیمه مرکزی گفت: تبلیغات مؤسسات آموزشی مبنی بر آموزش متقاضیان نمایندگی بیمه با مجوز رسمی از بیمه مرکزی غیرواقعی است و با وجود ابلاغ دستورالعمل دوره‌های آموزشی هنوز هیچ‌ مؤسسه‌ای مجوز آموزش ندارد.

به گزارش ایلنا،به نقل از روابط عمومی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، محمد تائبی اظهار داشت: تبلیغات موسسات آموزشی مبنی بر آموزش متقاضیان نمایندگی بیمه با مجوز رسمی از بیمه مرکزی غیر واقعی است و با وجود ابلاغ دستورالعمل دوره های آموزشی متقاضیان نمایندگی بیمه هنوز هیچ یک از موسسات یاد شده مجوز ندارند.

مدیرکل روابط عمومی بیمه مرکزی افزود: سایت بیمه مرکزی، مرجع رسمی اطلاع رسانی این سازمان به شمار می‌آید و در صورت اعطای مجوز به موسسات آموزشی به طور رسمی از طریق سایت WWW.CENTINSUR.IR اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

وی با تاکید بر ضرورت اطلاع‌رسانی شفاف در صنعت بیمه تصریح کرد: هرگونه سوء استفاده از نام و عنوان و اعتبار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران تخلف است و در صورت نیاز از طریق مجاری قانونی اقدام خواهیم کرد.

این گزارش می‌افزاید در روزهای اخیر برخی موسسات با تبلیغات غیر واقعی و کذب به اخذ تاییدیه از سوی بیمه مرکزی برای برپایی دوره های آموزشی متقاضیان نمایندگی تاکید کرده اند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر