کد خبر: 46055 A

بهمنی خبر داد:

رئیس‌کل بانک مرکزی از پیش‌ فروش سکه با نرخ ۱۰میلیون ریال علی‌الحساب برای هر قطعه سکه تمام از اول اسفندماه خبر داد و گفت: مابقی قیمت سکه، هنگام تحویل از خریدار دریافت می‌شود که قطعا کمتر از نرخ روز بازار خواهد بود.

رئیس‌کل بانک مرکزی از پیش‌ فروش سکه با نرخ ۱۰میلیون ریال علی‌الحساب برای هر قطعه سکه تمام از اول اسفندماه خبر داد و گفت: مابقی قیمت سکه، هنگام تحویل از خریدار دریافت می‌شود که قطعا کمتر از نرخ روز بازار خواهد بود
به گزارش ایلنا، محمود بهمنی بیان داشت: از یکم اسفند پیش‌فروش سکه به متقاضیان به قیمت هر قطعه علی‌الحساب ۱۰ میلیون ریال آغاز خواهد شد.
وی افزود: قیمت اصلی سکه با توجه به قیمت فروش و پیش‌بینی سود متعارف و تورم در شش ماه آینده تعیین خواهد شد.
بهمنی گفت: پیش‌فروش سکه ابتدا برای ۶ ماه انجام می‌شود و در صورت افزایش تقاضا، بانک مرکزی پیش‌فروش آن را برای مدت بیشتر در دستور کار قرار خواهد داد.
وی اضافه کرد: دریافت مبلغ ۱۰ میلیون ریال برای هر قطعه سکه در زمان پیش‌فروش، علی‌الحساب است و در زمان تحویل، مابقی قیمت آنکه قطعاً کمتر از قیمت روز بازار خواهد بود، تعیین و از خریدار اخذ خواهد شد.
رئیس کل بانک مرکزی همچنین درخصوص برنامه‌های این بانک برای مبادلات ارزی در صرافی‌ها گفت: طرحی در دست داریم که با اجرای آن خرید و فروش ارز در شبکه غیررسمی ممنوع خواهد شد و خریداران و فروشندگان باید برای معاملات ارزی، به صرافی‌های مجاز مراجعه کنند

بهمنی پیش فروش سکه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر