کد خبر: 603 A

نشریه معتبر بنکر اعلام کرد:

براساس اعلام بنکر، بانک کارآفرین حائز رتبه اول از نظر نسبت بازده دارائی ها (ROA) در میان بانک های داخلی، اعم از دولتی و خصوصی گردید و همچنین موفق به کسب رتبه 9 در میان یک هزار بانک برتر در سال 2012 شد.

نشریه معتبر بنکر در گزارش سال 2012 خود بانک کارآفرین را از نظر بازده دارایی‌ها در میان بانک‌های ایران به عنوان بانک برتر انتخاب کرد.

به گزارش ایلنا، نشریه بنکر که بر اساس اطلاعات حاصل از صورت‌های مالی حسابرسی شده بانک‌ها را به صورت سالانه رتبه ‌بندی و ارزیابی می‌کند، رتبه نخست را در سطح ملی به بانک کارآفرین اختصاص داد.

براساس اعلام بنکر، بانک کارآفرین حائز رتبه اول از نظر نسبت بازده دارائی‌ها (ROA) در میان بانک‌های داخلی، اعم از دولتی و خصوصی گردید و همچنین موفق به کسب رتبه 9 در میان یک هزار بانک برتر در سال 2012 شد.

بنابر اعلام نشریه بنکر در رتبه‌بندی کلی تعداد 13 بانک ایرانی موفق به ورود به باشگاه یک هزار بانک برتر جهان در سال 2012 گردیدند که در این میان بانک کارآفرین با جهش 51 پله‌ای توانست رتبه خود را از 828 در سال 2011 به رتبه 777 در سال 2012 ارتقاء دهد.

همچنین در شاخص عملکرد و بازده سرمایه بانک کارآفرین در بین بانک های داخلی(خصوصی و دولتی) توانست رتبه 3 را به خود اختصاص دهد و در میان یک هزار بانک برتر از نظر این شاخص رتبه 34 را بدست آورد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر