کد خبر: 74509 A

مدیرعامل صندوق مهر امام رضا(ع) درباره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج گفت: بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران برای درج نام صندوق مهرامام رضا(ع) در سامانه تسهیلات قرض الحسنه موافقت کرده است.

مدیرعامل صندوق مهر امام رضا(ع) درباره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج گفت: بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران برای درج نام صندوق مهرامام رضا(ع) در سامانه تسهیلات قرض الحسنه موافقت کرده است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی صندوق مهر امام رضا، حسین نژاد, مدیرعامل صندوق مهر امام رضا (ع) تسهیلات ازدواج را به منظور آسان سازی و کمک برای رفع دغدغه‌های جوان خواند و بیان کرد: بمنظور آسان سازی و کمک به رفع دغدغه های جوانان و کاهش صف انتظار پرداخت تسهیلات ازدواج، صندوق مهرامام رضا(ع) برای پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج جوانان اعلام آمادگی نمود و در فهرست بانک های عامل بانک مرکزی بمنظور پرداخت تسهیلات ازدواج قرار گرفت.
وی با اعلام آمادگی شعب صندوق مهر امام رضا (ع) در سراسر کشور برای پرداخت این تسهیلات افزود متقاضیان می توانند با ورود به سامانه تسهیلات ازدواج بانک مرکزی، یکی از 360شعبه صندوق مهرامام رضا(ع) را در سطح کشور انتخاب نمایند و با مراجعه به شعب صندوق برای دریافت این تسهیلات اقدام نمایند.
حسین‌نژاد در بیان اعتبار تعیین شده برای پرداخت این تسهیلات بیان کرد: پیش بینی صندوق در مرحله اول 500 میلیارد ریال برای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج است.
وی افزود: صندوق مهرامام رضا(ع) در نخستین سال های فعالیت خود با ورود به عرصه پرداخت تسهیلات ازدواج ججوانان عملکرد موفقی در آسان سازی و روان سازی، کاهش مدت زمان انتظار و تسهیل ضمانت ها طی سال 85تا 87 داشته است و امروز نیز شعب صندوق مهرامام رضا(ع) با دریافت مجوز بانک مرکزی بعنوان یکی از بانک های عامل آماده خدمت رسانی به جوانان می باشند.
مدیرعامل صندوق مهرامام رضا(ع) با اعلام اعتبار تعیین شده برای پرداخت این تسهیلات گفت: بدین منظور مدیرعامل صندوق مهرامام رضا(ع) در پایان از آمادگی شعب صندوق مهرامام رضا(ع) برای پرداخت یارانه های نقدی سرپرستان خانوار در آینده نزدیک خبر داد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر