کد خبر: 747 A

دومین جشنواره ملی ایران بانک 2012 با همکاری سازمان های مدیریتی و بانک­های کشور آبان ماه سالجاری با شعار توسعه بانکداری الکترونیکی و با حضور بانک ها سراسر کشور برگزار می گردد.

دومین جشنواره ملی ایران بانک 2012 با همکاری سازمان های مدیریتی و بانک­های کشور آبان ماه سالجاری با شعار توسعه بانکداری الکترونیکی و با حضور بانک ها سراسر کشور برگزار می گردد. این جشنواره پس از برگزاری بسیار موفق جشنواره اول "ایران بانک 2010 " در آبان ماه سال جاری برگزار می گردد.

مرتضی کاظمیان مدیر اجرایی جشنواره با اعلام این خبر افزود: هدف جشنواره را مروری بر دستاوردهای بانکداری الکترونیک در دو دهه اخیر در این زمینه برشمرد. کاظمیان دستاوردهای بانکداری الکترونیک را در دو دهه 70و 80 قابل تحسین دانست و افزود: معرفی خدمات بانکداری الکترونیک در سال‌های 69 و 70 آغاز و توسعه کارت‌های الکترونیکی در طول دهه 70 تبلور یافت.وی یکپارچه‌سازی نظام‌های پرداخت در قالب طرح جامع طی دهه 70 را اقدام مهمی دانست و خاطرنشان کرد: در این مرحله جزیره‌ای و پراکنده بودن نظام‌های پرداخت با شکل‌گیری شبکه‌های شتاب، ساتنا و پایا از میان رفت.کاظمیان ضمن اشاره به آغاز مرحله سوم بانکداری الکترونیک از سال جاری با هدف نهادینه کردن خدمات شبکه بانکداری الکترونیک در سبد خدمات بانکداری نوین ابراز امیدواری کرد با فرهنگ‌سازی در این زمینه، روش‌های سنتی ارائه خدمات بانکی به مرور به روش‌های نوین تغییر یابد. کاظمیان در ادامه با بیان این مطلب که در جشنواره تخصصی ایران بانک 2012 جزئیاتی از سرویس‌های ارائه‌دهنده خدمات نوین بانکی به مردم عرضه خواهد شد، اضافه کرد: فرهنگ‌سازی برای سرویس‌های جدید، بازخورد نظرات کارشناسان و صاحب‌نظران و پایه‌گذاری انجام کارهای پژوهشی و شبکه‌سازی از جمله اهداف این جشنواره است.مدیریت جشنواره با تشریح مبسوط برنامه‌های این جشنواره در بخش‌های سخنرانی، گزارش‌های مدیریتی، ارائه مقاله شفاهی و پوستر، میزگرد و نمایشگاه خاطرنشان کرد: نقطه تمایز این جشنواره با سایر همایش‌های مشابه وجود 10 کارگاه آموزشی است که در روز های دوم و سوم برگزار خواهد شد.وی همچنین از آمادگی دبیرخانه اجرایی جشنواره برای تعامل نزدیک‌تر و پویاتر با رسانه‌ها برای انعکاس این رویداد بزرگ خبر داد. دومین جشنواره تخصصی ایران بانک 2012 در روزهای 21 تا 23 آبان ماه سال جاری با بانک­های سراسرکشور برگزار خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر