کد خبر: 87665 A

رئیس شبكه خانه های صنعت و معدن استان مركزی:

«رخ بهره بانكی با رقم سالیانه ۲۵ درصد، مصداق کامل جنایت است./ همه واحدهایی که با وضعیت کنونی کشور و فشارهای اقتصادی، به تولید مشغول هستند جزء واحدهای نمونه‌اند.»

رئیس شبکه خانه‌های صنعت و معدن ایران خطاب به رئیس جمهور منتخب، خواستار اصلاح ۳ نرخ جاری در کشور شد و گفت: ‌ اولین نرخ، نرخ بهره بانكی است که با رقم سالیانه ۲۵ درصد، مصداق کامل جنایت است.

به گزارش ایلنا، هادی غنیمی فرد در همایش تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان مرکزی که در سالن کوه نور اراک برگزار شد، اصلاح نرخ تورم و نرخ بیکاری را از دیگر شروط اصلی مردمی شناخته شدن رئیس جمهور منتخب دانست و خاطر نشان کرد: ‌ حمایت از تولید ملی، برقراری آشتی ملی و استقرار آشتی جهانی از وظایف ما در راستای کمک به رئیس جمهور آینده است.

در ادامه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی با بیان اینکه همه واحدهایی که با وضعیت کنونی کشور و فشارهای اقتصادی، به تولید مشغول هستند جزء واحدهای نمونه‌اند گفت: ‌ صادرات استان مرکزی طی دو سال گذشته، علی رغم همه تحریم‌ها افزایش داشته و رقم آن در سال ۹۱ از مرز ۱ میلیارد و ۲۰ میلیون دلار گذشت.
زاوشی ضمن اشاره به افزایش تعداد متقاضیان دریافت پروانه فعالیت در بخش صنعت ادامه داد: ‌ در سال ۹۰ تعداد ۷۵۰ متقاضی داشتیم که این رقم در سال ۹۱ به ۱۰۰۶ نفر رسید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر