کد خبر: 90188 A

كشتی آرای در گفتگو با ایلنا:

در بازار امروز هر مثقال طلای 18 عیار با بهای 465 هزار و 800 تومان به فروش رسید و انس جهانی نیز با 7 دلار كاهش از 1295 دلار در روز گذشته به 1288 دلار تنزل یافت.

رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر از کاهش ۱۴۰۰ تومانی هر یک گرم طلای ۱۸ عیار خبر داد.

محمد کشتی آرای، رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر در گفتگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: همه ساله با آغاز ماه رمضان، در دهه اول بازار طلا و جواهر در رکود به سر می‌برد اما از دهه دوم این ماه خرید‌های عروسی آغاز می‌شود و دوباره بازار رونق می‌گیرد.

وی افزود: در بازار امروز چهارشنبه ۲۶ تیر ماه ۹۲ بازار داخلی نیز با تاثیر از انس جهانی روندی نزولی به خود گرفت و هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز نسبت به روز گذشته با ۱۴۰۰ تومان کاهش در بازار با بهای ۱۰۱ هزار و ۵۵۰ تومان معامله شد.

وی ادامه داد: همچنین در بازار امروز هر قطعه سکه تمام طرح جدید به قیمت یک میلیون و ۸۰ هزار تومان، سکه طرح قدیم یک میلیون و ۴۵ هزار تومان، نیم سکه ۵۶۷ هزار تومان، ربع سکه ۳۶۸ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲۴۵ هزار تومان معامله شد.

کشتی آرای تصریح کرد: همچنین در بازار امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار با بهای ۴۶۵ هزار و ۸۰۰ تومان به فروش رسید و انس جهانی نیز با ۸ دلار کاهش از ۱۲۹۵ دلار در روز گذشته به ۱۲۸۸ دلار تنزل یافت.

طلا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر