کد خبر: 9968 A

محصول بانکداری مجازی بانک پاسارگاد، موفق به دریافت گواهینامه و تندیس نشان بین‌المللی نوآوری درجه یک (الماس) شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی بانک پاسارگاد، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی بانک ضمن اعلام این خبر گفت: این نشان که از سوی اتحادیه بین‌المللی اختراعات و نوآوری‌های صنعتی (IUI) به‌خاطر بانکداری مجازی، به بانک پاسارگاد اعطا شده‌است، به‌علت ابتکار و خلاقیت در این محصول بوده و به این ترتیب به‌عنوان یکی از نوآوری‌های بانک در این اتحادیه به ثبت رسید. وی ادامه داد: بانک‌پاسارگاد به ‌عنوان اولین بانک در کشور اقدام به ارایه بانکداری مجازی به ‌هم‌میهنان  کرده‌است.
مشتریان از طریق آن می‌توانند تنها با داشتن یك ارتباط اینترنتی در هر جای دنیا، از خدماتی مانند خدمات سپرده، کارت، کارت اعتباری، تسهیلات، چک، ارزی و... بهره‌مند شوند. وی تصریح کرد: بهره‌مندی از بانکداری مجازی باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه مردم شده و باعث کاهش آلودگی‌های محیط‌زیست ناشی از رفت‌و آمدهای غیر ضروری در شهر و همچنین آلودگی‌های ناشی از نقل‌و انتقال اسکناس می‌‌شود.

گفتنی است هم‌میهنان  می‌توانند برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص نحوه بهره‌مندی از امکانات بانکداری مجازی با مرکز اطلاع‌رسانی بانک‌پاسارگاد به شماره 82898289 تماس حاصل کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر