کد خبر: 2865 A

رییس پلیس راهور ناجا در گفت و گو با ایلنا:

۱۱هزار نیرو برای کنترل راه‌ها و مسیر‌ها به صورت فعال با هم همکاری می‌کنند و نیروهای کمکی ویژه برگزاری اجلاس برای کنترل مسیر‌ها اختصاص داده‌ایم و از مردم می‌خواهم که ‌‌‌‌نهایت همکاری را با ماموران پلیس راهور انجام دهند.

ایلنا: سردار مومنی رییس پلیس راهور گفت: به منظور برگزاری اجلاس غیرمتعهد‌ها، پلیس راهور تمهیدات ویژه‌ای اندیشیده است و محدودیت‌هایی ترافیکی که اعلام شد قطعا با همکاری مردم روبرو خواهد شد و به لطف خدا با مشکل مواجه نمی‌شویم.

سردار اسکندر مومنی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا با اشاره به تمهیدات ترافیکی ویژه روزهای برگزاری اجلاس گفت: اهمیت اجلاس غیرمتعهد‌ها برای همه روشن است و مردم قطعا از اهمیت این اجلاس بین المللی آگاه هستند.

وی ادامه داد: مهمانان ما در تهران مستقر می‌شوند و هم به برخی استان‌ها سفر خواهند داشت و محدودیت‌های ترافیکی پلیس راهور هم ویژه تهران است که البته برای تهران تمهیدات ویژه‌ای اندیشیده شده است و هم برای سایر استانهایی که مهمانان به آنجا سفر خواهند کرد.

مومنی اظهار داشت: ۱۱هزار نیرو برای کنترل راه‌ها و مسیر‌ها به صورت فعال با هم همکاری می‌کنند و نیروهای کمکی ویژه برگزاری اجلاس برای کنترل مسیر‌ها اختصاص داده‌ایم و از مردم می‌خواهم که ‌‌‌‌نهایت همکاری را با ماموران پلیس راهور انجام دهند.

رییس پلیس راهور ادامه داد: اجلاس جنبش عدم تعهد اجلاس بسیار مهمی است و تصمیمات آن بر دنیا موثر است و ما باید هر چه بهتر این اجلاس را برگزار کنیم.

وی تاکید کرد: تمهیداتی که برای برگزاری این اجلاس اندیشیده شده است برای هرچه بهتر برگزار شدن آن است و نگاه دنیا به این اجلاس است و مردم عزیز نیز انشاءالله ‌‌‌‌نهایت همکاری را با ما خواهند داشت تا اجلاسی آبرومندانه و به زیبا‌ترین شکل برگزار کنیم.

وی افزود: تمامی همکاران پلیس و دستگاه‌های مرتبط در جاده‌ها و معابر کشور مستقر شده‌اند تا امنیت ترافیکی شهروندان فراهم شود.

مومنی با اشاره به حجم بالای ترافیک در خروجی‌های تهران ادامه داد: مسیرهای خروجی تهران از روز دوشنبه شاهد بار ترافیکی سنگین بود که این موضوع از سه شنبه شدت بیشتری یافته است و بیشترین ترافیک را در همین دو روز شاهدیم و در روزهای پایانی تعطیلات نیز شاهد شدت ترافیک خواهیم بود که قطعا مردم با برنامه ریزی و تقسیم زمان خود این حجم ترافیک را کاهش خواهند داد.

وی گفت: در جاده کرج، چالوس، کرج ـ قزوین، تهران ـ کرج، قزوین ـ رشت و فیروزکوه دارای ترافیک سنگینی هستند و مسیر بومهن در ابتدای محور تهران شمال دارای ترافیک سنگین است و همچنین جاده هراز و فیروزکوه. ترافیک نیمه سنگین دارند.

سردار مومنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر