کد خبر: 1440 A

در كارت های هوشمند سوخت؛

سهمیه بنزین 30 لیتری به مناسبت عید فطر تا ساعت 24 روز یكشنبه به كارت های سوخت واریز می شود.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران از واریز سهمیه بنزین 30 لیتری به مناسبت عید فطر تا ساعت 24 روز یکشنبه پنجم شهریور در کارت‌های هوشمند سوخت خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی رضا ضیغمی با بکارگیری نرم‌افزار جدید سامانه هوشمند سوخت، سهمیه ۳۰ لیتری بنزین، هدیه دولت به مناسبت عید سعید فطر، به کارت‌های سوخت تا ساعت 24 روز یکشنبه پنجم شهریور در کارت‌های هوشمند سوخت واریز می‌شود.

به گزارش ایلنا، با توجه به برنامه‌ریزی قبلی سامانه هوشمند سوخت که امکان تغییر سهمیه‌ها را بعد از آغاز ماه جدید نمی‌دهد، تصمیم گرفته شد برای اجرای تصمیم دولت نرم‌افزار جدیدی نگاشته شود.

بر این اساس نگارش این نرم‌افزار آغاز شده تا به دستور رئیس جمهور درباره اختصاص 30 لیتر سهمیه سوخت به عنوان عیدی روز فطر عمل شود.

با توجه به اینکه هم نگارش نرم‌افزار جدید و هم اجرای آن در سامانه هوشمند سوخت به زمان نیاز دارد، مسئولان شرکت پالایش پخش فرآورده‌های نفتی امیدوارند ظرف 3 یا 4 روز آینده سهمیه عیدانه 30 لیتری بنزین به کارت‌های هوشمند سوخت واریز شود.

براساس این گزارش با آغاز دور جدید سفرهای تابستانی پس از پایان ماه مبارک رمضان هیئت دولت تصمیم گرفت 30 لیتر سهمیه اضافه بنزین را به عنوان هدیه عید فطر به سهمیه 60 لیتری خودروهای شخصی در شهریورماه اضافه کند.

پس از اعلام معاون رئیس جمهور مبنی بر افزایش 30 لیتری سهمیه بنزین خودروهای سواری به عنوان هدیه دولت به مناسبت عید سعید فطر، دست‌اندرکاران دستگاه‌های ذیربط خبر دادند که در حال حاضر امکان واریز اضافه بر سهمیه بنزین با توجه به نرم‌افزار فعلی سامانه هوشمند سوخت، وجود ندارد.

کارت سوخت سهمیه سوخت سهمیه 30 لیتری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر