کد خبر: 40658 A

احمد قلعه بانی حمیدرضا گلپایگانی را به عنوان مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران منصوب کرد.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با صدور حکمی حمیدرضا گلپایگانی را به عنوان مدیرعامل و عضو اصلی هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران منصوب شد.

به گزارش ایلنا به نقل از شرکت ملی نفت ایران،احمد قلعه بانی حمیدرضا گلپایگانی را به عنوان مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران منصوب کرد.

در حکم صادره از سوی مدیرعامل شرکت ملی نفت آمده است: با عنایت به مصوبه مجمع شرکت ملی حفاری ایران و نظر به تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به عنوان مدیرعامل و عضو اصلی هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران منصوب می شوید.

موارد ذیل از حیطه و اهداف عمده ای است که با همت و تلاش جناب عالی و کارکنان متعهد و تلاشگر آن شرکت محقق خواهد شد.

استفاده از ظرفیت دانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان به منظور افزایش تولید با استفاده از روش های نوین حفاری، استفاده از نیروهای متخصص و مجرب، کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری، ارتقاء سطح علمی و فنی صنعت حفاری در کشور و بومی ساختن این صنعت و فراهم آوردن زمینه صدور خدمات شرکت ملی حفاری ایران.

این گزارش اضافه می کند: حمیدرضا گلپایگانی متولد سال 1344 در شهرستان مشهد است و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مهندسی شیمی پالایش دانشکده نفت آبادان و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی با گرایش تولید است.

وی فعالیت در صنعت نفت را با کار در شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب آغاز کرد و در آن شرکت در سمت های نظارت بر عملیات حفاری، مهندس برنامه ریزی چاه های توسعه ای، رئیس بخش شیمی حفاری و رئیس اداره تعمیرات چاه ها ادامه داد.

گلپایگانی در سال 82 به شرکت ملی حفاری ایران انتقال یافت و در سمت های رئیس اداره کل سیمان و انگیزش چاه، مدیر عملیات حفاری خشکی 2، مدیر خدمات فنی و معاونت مدیرعامل در امور فنی و مهندسی به ادامه خدمت پرداخت.

انتهای پیام/

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر