کد خبر: 63119 A

وزیر نیرو خبرداد:

اجرای این طرح بزودی در کارگاه های سمنان، مازندران و خطیرکوه آغاز می شود.

وزیر نیرو  از پایان یافتن طراحی خط انتقال آب دریای خزر به فلات مرکزی ایران خبرداد.

به گزارش ایلنا، مجید نامجو با اشاره به پایان یافتن طراحی خط انتقال آب دریای خزر به فلات مرکزی ایران اظهار داشت: اجرای این طرح بزودی در کارگاه های سمنان، مازندران و خطیرکوه آغاز می شود.

وزیر نیرو همچنین با اعلام افزایش 20 میلیارد مترمکعبی حجم مخازن سدهای کشور گفت: در دولت های نهم و دهم، حدود 20 میلیارد مترمکعب به حجم مخازن سدهای کشور افزوده شده است.

نامجو با اشاره به اینکه اساسی ترین مشکل شهرستان گرمسار تامین آب شرب مورد نیاز است خاطر نشان کرد: هم اکنون آب شرب گرمسار از کانال سیمین دشت تامین می شود؛ اما با توجه به رو باز بودن کانال ها باید به گونه ‏ای فعالیت کرد تا آب سالم، بهداشتی و با ضریب اطمینان بالا به دست مردم این شهرستان رسانده شود.

وزیر نیرو با اشاره به بارندگی های امسال گفت: این بارندگی ها نسبت به مدت مشابه سال گذشته 22 درصد افزایش نشان می دهد. وی در ادامه با اشاره به نامگذاری سال 92 با عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی از سوی مقام معظم رهبری گفت: امسال باید کارها حماسی باشد تا این شعار محقق شود.

نامجو خاطر نشان کرد: در خصوص حماسه سیاسی، تکلیف تمام افراد مشخص است و باید در انتخابات پیش رو نقاط قوت و ولایت مداری کاندیدا را مورد توجه قرار دهیم و فرد اصلح را انتخاب کنیم و در حماسه اقتصادی نیز تکلیف ما انجام فعالیت های اقتصادی به گونه ای است که مشکلات برطرف شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر