کد خبر: 63303 A

مدیر عامل بورس انرژی:

به گفته محمدی، آگاهی مردم از جذابیت های حوزه نفت می تواند علاوه بر جذب سرمایه ها فرصت خوبی برای سرمایه گذاران انفردای محسوب شده و راه را برای جذب سرمایه های سرگردان جامعه هموار کند.

مدیر عامل بورس انرژی، برگزاری نمایشگاه های سالانه صنعت نفت را فرصت مناسبی برای تبادل نظر متخصصان و زمینه سازی برای فرهنگ سازی و آگاهی بخشی به مردم برشمرد و اعلام کرد: برپایی نمایشگاه میتواند به ارتقای صنعت نفت و افزایش کارایی آن در اقتصاد بیانجامد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، شاپور محمدی  همزمان با آغاز به کار هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی در با بیان اینکه نفت وگاز ثروت ملی ملت ایران هستند، افزود: برگزاری نمایشگاه می تواند به آگاهی بیشتر مردم از محصولات نفتی و نحوه استفاده و تخصیص منابع ملی بیانجامد و در پی آن سرمایه های بیشتری در این حوزه جذب شود.

وی افزود: جذب سرمایه های بیشتر دراین حوزه می تواند به بهره مندی بیشتر از میادین نفتی بیانجامد و با اتکا به منابع مالی مردم، اقدامات سازنده و مفیدی به منظور رشد کشور مهیا شود.

به گفته محمدی، آگاهی مردم از جذابیت های حوزه نفت می تواند علاوه بر جذب سرمایه ها فرصت خوبی برای سرمایه گذاران انفردای محسوب شده و راه را برای جذب سرمایه های سرگردان جامعه هموار کند.

مدیرعامل شرکت بورس انرژی با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه فرصت مناسبی برای گرد هم آمدن افراد متخصص در کنار یکدیگر است، تصریح کرد: این نمایشگاه در کنار معرفی دستاوردهای جدید حوزه نفت و بیان افتخارات وزارت نفت و شرکت های تابعه می تواند فرصت مناسبی برای آشنایی بیشتر مردم عادی و آگاهی بخشی مطلوب تر به این افراد باشد.

به گفته وی، برگزاری نمایشگاه علاوه بر فرهنگ سازی و تبادل اطلاعات تخصصی موجب می شود تا طنین صنعت در اقتصاد وجامعه بیشتر شود.

محمدی با اشاره به جایگاه مهم صنعت نفت در صحنه ملی و حیطه بین المللی گفت: این اقدامات علمی،اجتماعی و فرهنگی می تواند کمک شایانی به ارتقا صنعت و افزایش کارایی آن در اقتصاد بکند و فرصت مناسبی برای تبادل نظرها پدیدآورد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر