کد خبر: 91289 A

به زودی در سراسر کشور؛

این سامانه در فاز نخست در شركت‌های توزیع نیروی برق تهران بزرگ با موفقیت اجرا شده و در زمان حاضر در فاز دوم در پنج كلانشهر كرج، تبریز، اصفهان، شیراز و مشهد در حال اجرا شدن است.

معاون هماهنگی توزیع شركت توانیر گفت: سامانه 1521 (پرداخت الکترونیکی قبوض برق) در آینده‌ای نزدیك در سراسر كشور اجرا می‌شود.
به گزارش ایلنا،‌ غلامرضا خوش خلق معاون هماهنگی توزیع شركت توانیر اظهار داشت: این سامانه در فاز نخست در شركت‌های توزیع نیروی برق تهران بزرگ با موفقیت اجرا شده و در زمان حاضر در فاز دوم در پنج كلانشهر كرج، تبریز، اصفهان، شیراز و مشهد در حال اجرا شدن است.
وی درخصوص قابلیت‌های فنی سامانه 1521، گفت: این قابلیت‌ها شامل ارایه خدمات به صورت تمام وقت در تمام اماکن شهری و روستایی، استفاده از همکاری بانك‌های مختلف (بانك‌های دولتی و خصوصی)، قابلیت گسترش براساس شمار استفاده كنندگان، رعایت استاندارد یكپارچگی با سامانه‌های صورتحساب‌گیری، قابلیت‌های استاندارد یكپارچگی با سامانه‌های بانكی، قابلیت‌های گزارش‌گیری، قابلیت پیكربندی متناسب با تغییر و نیازها و دارای كانال های مختلف (صدا، اینترنت، پست الكترونیك، پیامك و...) است.
معاون هماهنگی توزیع شركت توانیر با اشاره به پوشش این پروژه در آینده نزدیك در سراسر کشور، ادامه داد: با اجرایی شدن این سامانه، هزینه های پرداخت کارمزد بانک به مبلغ تقریبی 400 میلیارد ریال صرفه جویی و كاهش می‌یابد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر