کد خبر: 10010 A

بزرگ ترین نمایشگاه تاسیسات خاورمیانه از تاریخ 24 لغایت 27 مهر ماه سال جاری به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران در فضایی به مساحت 35000 متر مربع برگزار می گردد.

بزرگ ترین نمایشگاه تاسیسات خاورمیانه از تاریخ 24 لغایت 27 مهر ماه سال جاری به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران در فضایی به مساحت 35000 متر مربع برگزار می گردد.

به گزارش ایلنا، در این نمایشگاه بیش از 330 شركت و تولید كننده داخلی در كنار بیش از 140 شركت و نام تجاری خارجی از 15 كشور آخرین دست آوردهای خود را در زمینه تجهیزات سرمایش، تهویه مطبوع و سردخانه، برج خنك كننده، تجهیزات گرمایشی، پكیج رادیاتور، دیگ بخار و آب گرم، مشعل، لوله و اتصالات، شیرآلات خانگی و صنعتی، هواكش، كانالهای انتقال هوا، تاسیسات آب و فاضلاب خانگی و صنعتی، رسوب زدا، سختی گیر و تجهیزات تصفیه آب و هوا، انواع پمپ و سایر تجهیزات تاسیسات ارائه می نمایند.

عبدالکریم جلالی رئیس ستاد برگزاری، نمایشگاه تاسیسات تهران را بزرگترین نمایشگاه در نوع خود و در خاورمیانه معرفی کرد و رشد هر ساله تعداد مشاركت كنندگان و فضای تحت پوشش را نشان دهنده موفقیت و تاثیر گذاری مثبت نمایشگاه دانست.

وی افزود در حاشیه نمایشگاه كارگاههای آموزشی متعددی در حوزه ارتقاء بهره وری و آشنایی با آخرین فناوریها برگزار می گردد.

جلالی با توجه به اهمیت ویژه بازار ایران برای تولید كنندگان خارجی افزود ایران بازاری بزرگ و مهم با امكان دسترسی به كشورهای پیرامونی متعدد دارای نیروی انسانی متخصص و با تجربه و با تنوع آب و هوایی و همچنین در مسیر توسعه صنعتی است كه چشم پوشی از آن برای تولید كنندگان خارجی به سادگی میسر نمی باشد.

مدیرعامل مجموعه نمانگر نقش صنعت تاسیسات در گروه بزرگی از صنایع مختلف از جمله ساخت و ساز و ساختمان، عمران، نیروگاهها، پالایشگاهها، آب و فاضلاب، نساجی، دام و طیور و دیگر صنایع رونق صنعت تاسیسات را نشانه رشد در سایر صنایع می داند.

گفتنی است نمایشگاه همه روزه از ساعت9 الی 16 پذیرای حضور بازدیدكنندگان و علاقه مندان خواهد بود

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر