کد خبر: 1151 A

فرماندار میاندرود درگفتگو با ایلنا:

باران سیل اسای امروز صبح باعث ایجاد سیل در روستاهای دارابکلا و جام خانه شد و شالیرازها را تخریب کرد/ ارتفاع آب در برخی مناطق به دو متر می رسد.

میاندرود - ایلنا:  فرماندار میاندرود اظهار داشت: بارندگی منطقه مرکز و شرق استان مازندران باعث آبگرفتگی ۵ روستا در میاندرود و روستای کلبستان شهرستان نکا و شهرک عباسپور این شهر شد.

علی رجبی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در شهرستان میاندرود درباره وقوع سیل شهرستان میاندرود که از صبح امروز مردم برخی از روستاهای این شهرستان را غافلگیر کرد، گفت: باران سیل اسای صبح پنجشنبه باعث ایجاد سیل در روستاهای دارابکلا و جام خانه شده است که منجر به از بین رفتن محصولات کشاورزی بخصوص شالیزاری‌ها شده است.

وی با بیان اینکه ارتفاع آب در برخی از این مناطق به دو متر هم رسیده است افزود: خوشبختانه تا به حال خسارات جانی در این زمینه گزارش نشده است.

فرماندار میاندرود ادامه داد: در حال حاضر همکاران ما در ستاد بحران در این مناطق حاضر هستند تا کمک‌های مورد نیاز را ارائه دهند.

رجبی با اشاره به اینکه از ساعت‌ها قبل به دهیاری‌ها وروستاهای این شهرستان اماده باش اعلام شده بود، اظهار داشت: این بارندگی و با این شدت واقعاً قابل پیشبینی نبوده است.

وی با بیان اینکه تا بحال گزارشی در ارتباط با تخریب خانه‌های مسکونی دراین روستا‌ها اعلام نشده است، ادامه داد: البته سیل معابر را مسدود کرده است و حیاط منازل را در بر گرفته است.

فرماندار میاندرود یادآور شد: جاده ورودی روستای دارابکلا در شهرستان میاندرود مسدود شد و عبور و مرور در این روستا به سختی انجام می‌شود.

وی افزود: زمین‌های کشاورزی روستای دارابکلا و روستاهای اطراف و مرکزی شهرستان میاندرود نیز دچار خسارت شد و سیل به داخل برخی از منازل نیز وارد شده است به طوری که رفت و آمد به خانه‌ها با مشکل مواجه شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر