کد خبر: 1164 A

پوستین دوز در مراسم معارفه خود:

مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل پیشین و جدید شرکت ملی صنایع مس ایران با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو برگزار شده و پوستین دوز بعنوان مدیرعامل شرکت مس معرفی شد.

مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل پیشین و جدید شرکت ملی صنایع مس ایران با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو برگزار شده و پوستین دوز بعنوان مدیرعامل شرکت مس معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، به نقل از شرکت ملی مس، دراین مراسم، پوستین دوز به عنوان مدیر عامل جدید این شرکت اظهار داشت: توجه ویژه به ساختار نیروی انسانی، ‌توسعه صنایع پایین دستی،‌استفاده حداکثری از توان داخلی و بخش خصوصی درکناراولویت دهی ویژه به سرمایه گذاری های جدید از جمله برنامه های پیش روی شرکت ملی صنایع مس به شمار می آید.

وی با تاکید بر اینکه ‌اجرای این برنامه ها نیاز به تغییر استراتژی و معماری جدید دارد افزود: تکمیل زنجیره تولید،‌حضورحداکثری بخش خصوصی و بهره برداری از ذخایر جدید در همین راستا انجام خواهد شد.

مدیرعامل جدید شرکت ملی صنایع مس ایران با برشمردن اقدامات سه دهه گذشته در این صنعت گفت: در آن مدت با نگاه درون زا، ‌از طراحی و ‌راه اندازی طرح ها،‌به توسعه این بخش دست پیدا کردیم این درحالیست که در برنامه پیش رو با استفاده از نیروی انسانی متخصص،‌نگاه برون زا در این صنعت حاکم می شود.

سعد محمدی مدیرعامل پیشین نیز در این مراسم با اشاره به سوابق خود در معادن سنگ آهن و توسعه بخش زغال‌سنگ و کک سازی اظهار داشت: سال گذشته در شرکت ملی صنایع مس ایران نیز 14طرح راه اندازی شد و 40 پروژه نیز در دست اجرا قرار دارد.

وی از تمامی همکاران خود قدردانی به عمل آورد و اظهار امیدواری کرد که صنعت مس مسیر توسعه را ادامه دهد.

همچنین در این مراسم فریدون احمدی رییس هیات مدیره شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: برای دستیابی به اهداف چشم انداز در این صنعت، ضروری است که با بهره گیری از نیروها و بدنه کارشناسی،علاوه بر به روز رسانی ساختار نیروی انسانی، طرح جامع مس نیزمورد بازنگری قرار گیرد.

احمدی تاکید کرد: تمامی برنامه ها برای ارتقای ظرفیت تولید مس کاتد از 240هزار تن فعلی به 700هزار تن معطوف خواهد شد.

رییس هیات عامل ایمیدرودرعین حال یادآور شد: در سه سال گذشته اقدامات موثری برای اکتشاف و سرمایه گذاری در این صنعت انجام شد وامیدوارم اجرای این برنامه از این پس شتاب بیشتری پیدا کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر