کد خبر: 1527 A

دبیر کل اتاق تهران خبر داد:

اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی تهران 50 میلیون تومان برای بازسازی مناطق زلزله زده در استان آذربایجان اختصاص داد.

اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی تهران 50 میلیون تومان برای بازسازی مناطق زلزله زده در استان آذربایجان اختصاص داد.

 به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اتاق تهران، محمد مهدی راسخ دبیرکل اتاق تهران با اعلام این خبر افزود:‌«این مبلغ تنها از سوی اتاق تهران برای کمک به این مناطق صورت می‌گیرد و اعضای هیات نمایندگان اتاق تهران و سایر فعالان اقتصادی عضو برای ابراز همدردی خود با هموطنان خسارت دیده کمک‌های نقدی و غیرنقدی دیگری خواهند داشت».

راسخ با ابراز تاسف از واقعه دردناک زلزله در شهرهای اهر، هریس و ورزقان در استان آذربایجان با مردم این منطقه ابراز همدردی کرد و از طرف فعالان اقتصادی عضو اتاق تهران به مردم داغدیده تسلیت گفت.

راسخ با بیان این که از همان ابتدای وقوع این حادثه مسئولان و اعضای هیات نمایندگان اتاق تهران برای ارسال کمک به منطقه اقدام کرده‌اند افزود: «اتاق تهران نیز به عنوان پارلمان بخش خصوصی و خانه فعالان اقتصادی وظیفه خود می‌داند که برای بازسازی این منطقه در حد توان خود مساعدت داشته باشد و به همین منظور نیز مبلغ 500 میلیون ریال در اختیار موسسه خیریه ابرار قرار داده تا صرف ساخت و ساز در منطقه شود».

دبیرکل اتاق تهران هم‌چنین با اشاره به این که کمک‌هایی هم از سوی اعضای هیات نمایندگان و سایر فعالان اقتصادی عضو در حال جمع‌آوری است ابراز امیدواری کرد که بازسازی مناطق ویران‌شده در زلزله به سرعت پیش برود و تا قبل از رسیدن فصل سرما مردم این منطقه سرپناه داشته باشند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر