کد خبر: 16239 A

در این محور 4 دستگاه تقاطع غیر همسطح بزرگ و 2 دستگاه تونل به طول 1234 و 170 متر احداث شده است

 بندرعباس - ایلنا: همزمان با سفر رئیس جمهور به استان هرمزگان بهره برداری از 242 كیلومتری از بزرگراه بندرعباس – باغات كه جزء پروژه بزرگراه بندرعباس – سیرجان است باند دوم این بزرگراه در حوزه هرمزگان تكمیل شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بندرعباس، مدیر كل راه و شهرسازی استان در حاشیه افتتاح این پرو‍‍ژه گفت: پروژه بندرعباس – سیرجان به طور كلی 324 كیلومتر در قالب 13 قطعه سال 1387 آغاز و به تناسب عملیات اجرا شده و تكمیل قطعات تدریجا بهره برداری شده است.

زندیه وكیلی افزود: 242 كیلومتر از طول كل پروژه بزگراره سیرجان – بندرعباس در قالب 10 قطعه در حوزه استحفاظی استان هرمزگان واقع شده كه با افتتاح رسمی آن توسط رئیس جمهور این پروژه در حوزه هرمزگان پایان یافت.

وی گفت: این محور شامل 4 دستگاه تقاطع غیر همسطح بزرگ و در 2 دستگاه تونل به طول 1234 و 170 متر می باشد كه با بهره برداری آن ترافیك روان را در این محور شاهد هستیم.

مدیر كل راه و شهرسازی استان هرمزگان افزود: احجمام عمده عملیاتی شامل: 550هزار متر مكعب بتن ریزی 24میلیون متر مكعب عملیات خاكی و یك میلیون و 250هزار تن آسفالت در این پروژه عملیات راهسازی انجام شده است.

زندیه وكیلی گفت: برای بهره برداری از محور بزرگراه سیرجان – بندرعباس در حوزه هرمزگان 170 میلیارد تومان هزینه شده است.

 

 

مسکن مهر هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر