کد خبر: 1804 A

به مناسبت هفته دولت ۴ پروژه صنعتی و ۵ پروژه گردشگری، اقامتی و پذیرایی به بهره برداری می‌رسد و عملیات اجرایی یك پروژه ساخت مسکن تعاونی ویژه کارکنان توسط بخش خصوصی آغاز می‌شود.

منطقه آزاد قشم با ۱۵ پروژه آماده افتتاح و کلنگ زنی در زمینه عمرانی، صنعتی، تجاری و گردشگری به استقبال هفته دولت رفت.

 به گزارش ایلنا، حیدری‌پور مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم باگرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر باهنر و رجایی و تبریک هفته دولت اظهار داشت: همزمان با هفته دولت در سال «تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی» ۱۵ پروژه با اعتباری حدود ۴۰۰ میلیارد ریال در بخش‌های عمرانی، تجاری، صنعتی و گردشگری در نقاط مختلف جزیره قشم با سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم و بخش خصوصی فعال در این منطقه افتتاح و کلنگ زنی می‌شود.

حیدری‌پور ادامه داد: پروژه‌های دو باب سوله صیادی در مجاورت بندر بهمن، تجهیز و راه اندازی فاز یک بخش کانتینری اسکله کاوه، ساختمان معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری، راه اندازی سالن گمرک و پانتون‌های شناور بتنی در اسکله طبل و سهیلی مجموعا با اعتباری بالغ بر ۶۳ میلیارد ریال از جمله پروژه‌های قابل افتتاح و بهره برداری سازمان منطقه آزاد قشم در ایام هفته دولت است.

وی ادامه داد: با توجه به فعالیت گسترده بخش خصوصی در قشم و مهیا بودن زمینه برای حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی در این منطقه، امسال با ۱۰ پروژه بخش خصوصی در زمینه‌های صنعتی، اقامتی و گردشگری عمرانی و رفاهی مراسم هفته دولت در این منطقه برگزار خواهد شد.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم همچنین مجموع اعتبار پروژه‌های بخش خصوصی را رقمی بالغ بر ۳۴۰ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: به مناسبت هفته دولت ۴ پروژه صنعتی و ۵ پروژه گردشگری، اقامتی و پذیرایی به بهره برداری می‌رسد و عملیات اجرایی ۱ پروژه ساخت مسکن تعاونی ویژه کارکنان توسط بخش خصوصی آغاز می‌شود.

هفته دولت منطقه ازاد قشم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر