کد خبر: 33928 A

مدیرکل دفتر امور بنگاه های سازمان توسعه تجارت ایران خبر داد:

نخستین نمایشگاه آثار منتخب چاپ و بسته بندی با حضور 500 شرکت داخلی به مدت یکسال در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران در حال برگزاری است.

مدیرکل دفتر امور بنگاه های سازمان توسعه تجارت ایران از حضور 500 شرکت داخلی در نخستین نمایشگاه آثار منتخب چاپ و بسته بندی خبر داد.

گیتی توانا، در گفتگو با خبرنگار ایلنا با بیان اینکه صنعت چاپ و بسته بندی در جهان، نقش تعیین کننده‌ای در ابعاد فرهنگی و اقتصادی کشورها دارد اظهار داشت: صنعت بسته بندی در توسعه صادرات و ایجاد ارزش افزوده نقش تعیین کننده ای دارد و به عنوان یک صنعت استراتژیک و برتر در همه کشورهای صنعتی مطرح است.

توانا یکی از مؤثرترین راه‌های اشتغالزایی و کارآمدترین شیوه کاهش وابستگی به صنعت نفت را نقش صنایع کوچک و متوسط، عنوان کرد و گفت: در کشورهای صنعتی و در حال توسعه صنایع کوچک و متوسط در حال افزایش هستند.

وی تصریح کرد: در دو دهه گذشته، با ظهور فناوری‌های جدید در تولید و ارتباطات، تحولاتی در روش‌های تولید،  توزیع و ساختار تشکیلاتی بنگاه‌ها پدید آمد که بر اهمیت واحد‌های کوچک و متوسط افزوده شده است.

وی در خاتمه افزود: نخستین نمایشگاه آثار منتخب چاپ و بسته بندی با حضور 500 شرکت داخلی به مدت یکسال در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران در حال برگزاری است.

 

نمایشگاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر