کد خبر: 37202 A

در جزیره کیش برگزار می شود

در این نمایشگاه 120 شركت داخلی و خارجی از كشورهای تایلند، مالزی، تركیه و سنگاپور حضور دارند كه قابلیت های خود را در عرصه گردشگری به نمایش خواهند گذاشت.

سازمان منطقه آزاد كیش و بخش خصوصی جهت برپایی باشكوه ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری، هتلداری و فرصت های سرمایه گذاری بسیج می شوند.

به گزارش ایلنا، هدف از برگزاری این نمایشگاه چهار روزه كه از 26 تا 29 دی ماه در این جزیره زیبا برگزار می شود ارائه آخرین تولیدات و دستاوردهای مرتبط با صنعت گردشگری، تجهیزات هتل ها و صنایع وابسته، معرفی فرصت ها و همچنین ایجاد بستر مناسب برای حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی در كشور است.
مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با حضورعلیرضا عامری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد كیش، در ساعت 15 سه شنبه 26 دی ماه جاری در سالن خلیج فارس مركز همایش های بین المللی كیش انجام می شود و سپس شركت كنندگان در مراسم با عزیمت به محل برگزاری این نمایشگاه واقع در مركز نمایشگاه های بین المللی كیش، شاهد گشایش ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری، هتلداری و فرصت های سرمایه گذاری خواهند بود.
در این نمایشگاه 120 شركت داخلی و خارجی از كشورهای تایلند، مالزی، تركیه و سنگاپور حضور دارند كه قابلیت های خود را در عرصه گردشگری به نمایش خواهند گذاشت.
در ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری، هتلداری و فرصت های سرمایه گذاری، طرح ها و پروژه های قابل سرمایه گذاری مربوط به 31 استان كشور معرفی می شود كه فرصت مناسبی است تا پیمانكاران و صنوف مرتبط با گردشگری، نسبت به روند ساخت و سازهای در حال انجام در كشور آگاهی لازم را بدست آورند.
همچنین با همكاری اداره آموزش و پرورش كیش در این نمایشگاه بخش كودك و گردشگری ایجاد می شود كه در آن كودكان ضمن ساخت ماكت شهرها و كشورهای مختلف، محیط نمایشگاه را برای بازدید كنندگان جذاب می كنند.
گفتنی است وجود هتل ها و مراكز اقامتی مناسب، عدم نیاز به روادید برای حضور نمایندگان شركتهای خارجی، امكانات فرودگاهی و بندرگاهی مناسب، برقراری پروازهای روزانه داخلی و همچنین پروازهای متعدد در مسیر كیش به امارات و بالعكس، آب و هوای مطلوب و توریستی بودن كیش از جمله جاذبه های برگزاری این نمایشگاه در این جزیره است.

کیش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر