کد خبر: 40191 A

معاون توسعه بازرگانی داخلی وزیر صنعت، معدن و تجارت:

برای تنظیم بازار دوره شب عید همه برنامه ریزی ها با موفقیت انجام شده و ذخیره سازی مطلوب از گوشت قرمز و گوشت مرغ و همچنین سیب و پرتقال و دیگر موارد صورت گرفته است.

معاون توسعه بازرگانی داخلی وزیر صنعت، معدن و تجارت از تامین مطمئن و مازاد بر نیاز کالاهای اساسی و پوشاک وهمچنین ذخیره سازی مطلوب خبر داد و گفت: ظرفیت عرضه مازاد بر تقاضاست.

به گزارش ایلنا، حسن رادمرد افزود: برای تنظیم بازار دوره شب عید همه برنامه ریزی ها با موفقیت انجام شده و ذخیره سازی مطلوب از گوشت قرمز و گوشت مرغ و همچنین سیب و پرتقال و دیگر موارد صورت گرفته است.

وی همچنین از برگزاری گسترده نمایشگاه های بهاره در استان تهران و همه شهرستان ها با همکاری همه استانداری و مسئولان استان ها خبر داد.

رادمرد گفت: طرح های فروش فوق العاده هم با نظارت کامل بر کمیت و کیفیت توزیع کالاها و خدمات اجرا می شود.

وی اعلام کرد: بیش از 400 نمایشگاه عرضه مستقیم کالا از اوایل اسفند در سراسر کشور برگزار می شود و اقلام مورد نیاز خانواده ها را با بیش از 15 درصد تخفیف و پایین تر از قیمت بازار عرضه خواهد کرد.

رادمرد افزود: در شهر تهران نیز پنج نمایشگاه بهاره دایر می‌شود و کالاهای پرتقاضای عمومی مردم و کالاهای مورد نیاز شب عید از جمله پوشاک، شیرینی و خشکبار و کالاهای اساسی را عرضه می کند.

نمایشگاه های بهاره در تهران از 9 اسفند در مناطق حکیمیه تهرانپارس، بوستان ولایت، فرهنگسرای خاوران و پارک ارم آغاز
می شود و به مدت 12 روز ادامه دارد.

نمایشگاه ویژه محصولات غذایی و شوینده‌‌ها نیز از 25 بهمن تا 6 اسفند در مصلی بزرگ تهران برگزار می‌شود.

ذخیره سازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر