کد خبر: 45703 A

معاون بازاریابی و فروش شرکت ایران‌خودرو:

تمامی مشتریانی که تاریخ تحویل خودروهای ثبت‌نامی آنها قبل از ماه بهمن بوده است، مشمول قیمت‌گذاری مصوب و جدید سازمان حمایت از مصرف‌کننده و تولید‌کننده نمی‌شوند.

معاون بازاریابی و فروش شرکت ایران‌خودرو گفت: قیمت‌گذاری مصوب جدید مشمول مشتریانی كه تاریخ تحویل خودروهای ثبت نامی آنها قبل از بهمن بوده است نمی شود.

به گزارش ایلنا، عبدالله بابایی، معاون بازاریابی و فروش شرکت ایران‌خودرو گفت: تمامی مشتریانی که تاریخ تحویل خودروهای ثبت‌نامی آنها قبل از ماه بهمن بوده است، مشمول قیمت‌گذاری مصوب و جدید سازمان حمایت از مصرف‌کننده و تولید‌کننده نمی‌شوند.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با بیان این مطلب گفت: گروه صنعتی ایران خودرو به منظور پاسخ‌گویی به نیاز مشتریان و کنترل قیمت ها در بازار انواع محصولات خود را با روش های متنوع فروش به بازار عرضه می کند.

وی با اشاره به روند افزایشی تولید خودرو در این گروه صنعتی اظهار داشت: تولید روزانه ایران خودرو در ماه های پایانی سال به 2500 دستگاه افزایش می یاید و به همین نسبت عرضه خودرو در بازار افزایش خواهدیافت.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو تاکید کرد: تمامی مشتریانی که تاریخ تحویل خودروهای ثبت نامی آن‌ها قبل از بهمن ماه بوده است مشمول قیمت گذاری مصوب و جدید سازمان حمایت از مصرف کننده و تولید کننده نمی شوند.

وی خاطر نشان ساخت:گروه صنعتی ایران خودرو به تمامی تعهدات خود در قبال مشتریان تا پایان سال جاری عمل خواهد کرد و مشتریان می توانند با آرامش کامل برای ثبت نام خودروهای درخواستی  اقدام كنند.

 

خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر