کد خبر: 46988 A

دوشنبه هفته آینده انجام می شود:

در کارگروه پولی و مالی کمیسیون فوق در روز دوشنبه ۳۰ بهمن ادامه رسیدگی به لایحه اصلاح قانون مالیاتهای مستقیم و اصلاحات بعدی آن در دستور کار قرار دارد.

درجلسه هفته آینده کمیسیون اقتصادی مجلس که قرار است برگزار شود نشستی با وزیر صنعت، معدن و تجارت، معاونان وی برگزار شده و گزارش هایی در خصوص مسائل روز ارائه خواهد شد.

به گزارش ایلنا، کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در جلسه هفته آینده در روز یکشنبه ۲۹ بهمن، ادامه بررسی لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعاده شده از شورای محترم نگهبان را در دستور کار خود دارد.

همچنین در همین روز دوشنبه (۳۰بهمن) وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص پاسخگویی به سؤالات برخی از نمایندگان در کمیسیون مربوطه حاضر می‌شود تا به سوالات جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی نماینده رشت،احمد بخشایش اردستانی نماینده اردستان، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین‌شهر،عبدالکریم حسین‌زاده و رسول خضری نمایندگان نقده، اشنویه و پیرانشهر،علی ایرانپور نماینده مبارکه،نبی‌اله احمدی و محمدرضا رضایی نمایندگان داراب و جهرم،ایرج ندیمی نماینده لاهیجان پاسخ دهد.

از دیگر برنامه‌های کمیسیون اقتصادی مجلس در هفته آینده، در روز سه شنبه یکم اسفند حضور وزیر اقتصاد و دارایی برای پاسخگویی به سؤالات برخی از نمایندگان از جمله ابراهیم نکو رباط کریم و تعدادی از نمایندگان، عبدالرحمن رستمیان نماینده دامغان، نادر قاضی‌پور و بهمنی نمایندگان ارومیه و سراب، عوض حیدرپور شهرضایی نماینده محترم شهرضا و دهاقان(دومورد)، امیر خجسته نماینده همدان، سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نماینده مشهد و کلات، جمعی از نمایندگان (اسماعیل جلیلی نمانده مسجد سلیمان به نمایندگی از سوی سؤال‌کنندگان)، رحیم زارع نماینده آباده، سیدناصر موسوی‌لارگانی نماینده فلاورجان، سیدحسین دهدشتی نماینده آبادان است.

همچنین در کارگروه پولی و مالی کمیسیون فوق در روز دوشنبه ۳۰ بهمن ادامه رسیدگی به لایحه اصلاح قانون مالیاتهای مستقیم و اصلاحات بعدی آن در دستور کار قرار دارد.

پایان پیام

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر