کد خبر: 47149 A

عضو کمیسیون صنایع در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا:

قیمت‌های فعلی خودرو کاذب است/ تعیین قیمت خورو از سوی سازمان حمایت منطقی نیست/قیمت گذاری بین نرخ مبادله‌ای و قیمت بازار منطقی نبود/طی یک هفته آینده در خصوص تعیین قیمت‌های جدید به جمع بندی خواهیم رسید.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان اینکه قیمت‌های فعلی خودرو کاذب است، از تشکیل کار گروه دولت و مجلس در هفته آینده برای تعیین قیمت خودرو خبر داد و گفت: اعضای کمیسیون صنایع مجلس، وزیر یا نماینده وی، کار گروه تعین قیمت خودرو را تشکیل می‌دهند.

بهروز نعمتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا، با انتقاد از نحوه برخورد مسوولان با بحران بازار خودرو اظهار داشت: مسوولان به جای فرافکنی بهتر است، به فکر چاره اندیشی باشند.

این نماینده مردم شهرستان اسد آباد استان همدان، با تأکید بر اینکه تعیین قیمت خورو از سوی سازمان حمایت منطقی نیست، بیان داشت: افزایش قیمت‌هایی که شرکت‌های خودروساز صورت داده‌اند نه منطقی و نه واقعی است و متاسفانه همواره به دنبال این هستند که اتفاقات رخ داده را به گردن دیگری بیاندزند.

نعمتی، علت غیر منطقی بودن قیمت گذاری سازمان حمایت را این چنین بیان می‌کند: قیمت گذاری بین نرخ مبادله‌ای و قیمت بازار منطقی نبود و اعضای کمیسیون صنایع و معادن این نوع قیمت گذاری را قبول نکردند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پایان با اشاره به اینکه قیمت‌های جدید توسط سازمان حمایت تعیین نمی‌شود خاطرنشان کرد: طی یک هفته آینده در خصوص تعیین قیمت‌های جدید به جمع بندی خواهیم رسید.

بهروز نعمتی قیمت خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر