کد خبر: 48967 A

معاون اقتصادی و اجرایی حزب اسلامی رفاه ایران:

در حال حاضر بر اثر بی‌توجهی دولت علاوه بر قاچاق صادرات شتر ماده به صورت غیر اصولی به کشور امارات انجام می‌شود/ این افراد با ایجاد یک باند مافیایی و با همکاری افرادی در درون دستگاه‌های دولتی اقدام به این کار می‌کنند.

 معاون اقتصادی و اجرایی حزب اسلامی رفاه ایران، با بیان اینکه نسل شتر ایرانی در حال انقراض است، وزارت جهاد کشاروزی و شبکه مافیایی را عامل اصلی صادرات غیر اصولی شتر به کشورهای عربی اعلام کرد
سید حسین امامیان در گفت‌و‌گو باخبرنگار ایلنا، نسبت به کم توجهی وزارت جهاد کشاورزی در خصوص صادرات شتر زنده به خارج از کشور هشدار داد و گفت: در حال حاضر براثر بی‌توجهی دولت علاوه بر قاچاق صادرات شتر ماده به صورت غیر اصولی به کشور امارات انجام می‌شود.
امامیان اظهار داشت: در حال حاضر صادرات ش‌تر با بی‌توجهی دولت با ارزش بسیار پایین دولتی به فروش می‌رود و در ان سوی آب‌ها به خصوص در کشور امارات با قیمت بسیار بالایی عرضه می‌شود.
وی ادامه این روند را تیشه به ریشه صادرات دام زنده به خصوص ش‌تر اعلام کرد و بیان داشت: در صورت تداوم این روند ایران دیگر شاهد شتر ایرانی نخواهد بود و باید آن را در کشورهای دیگر جستجو کرد.
این فعال اقتصادی افراد معلوم الحال وسودجو را عامل اصلی بحران صادراتی شتر ذکر کرد و گفت: این افراد با ایجاد یک باند مافیایی و با همکاری افرادی در درون دستگاه‌های دولتی اقدام به این کار می‌کنند.
امامیان باتاکید براینکه در هفته آینده دراین خصوص جلسه‌ای با مجلس خواهیم داشت، گفت: تغییر در نحوه پردازش صادرات ش‌تر از سوی وزیر جهاد کشاورزی را خواستار شد.

صادرات قاچاق شتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر