کد خبر: 49047 A

معاون سازمان حمایت در گفت و گو با ایلنا خبر داد:

بر اساس دستور ستاد تنظیم بازار از روز گذشته مرغ منجمد به قیمت ۴ هزار و ۸۰۰ تومان در هر کیلوگرم در فروشگاه‌های عرضه مستقیم کالا توزیع شده است.

معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان گفت: بر اساس دستور ستاد تنظیم بازار از روز گذشته مرغ منجمد به قیمت ۴ هزار و ۸۰۰ تومان درهر کیلوگرم در فروشگاه‌های عرضه مستقیم کالا توزیع شده است.
مجتبی فراهانی گفت‌و‌گو با ایلنا، اظهارداشت: پیش از این گوشت مرغ منجمد با قیمت ۵۱۰۰ تومان عرضه می‌شد و قیمت مرغ گرم نیز از ۵۶۰۰ تومان به ۵۵۰۰ تومان کاهش یافته بود.
فراهانی با اشاره به اینکه گوشت مرغ به اندازه کافی ذخیره شده است، گفت: تا چند روز دیگر نیز مرغ تازه وارد بازار و باعث کاهش بیشتر قیمت‌ها خواهد شد.
معاون سازمان حمایت گفت: پسته هم به قیمت کیلویی ۳۰ هزار تومان در حال توزیع است که تاثیر خود را در بازار گذاشته است.
فراهانی افزود: این پسته‌ها در مرحله نخست در نمایشگاه‌های بهاره عرضه شده که قیمت آن در کاهش قیمت بقیه محصولات آجیلی نیز تاثیر محسوسی گذاشته است.
وی اظهار داشت: پسته مطلوب و با کیفیت به اندازه کافی ذخیره شده است و هیچ محدودیتی برای توزیع آن وجود ندارد.
فراهانی افزود: علاوه بر اینکه این نوع پسته در میادین تره بار، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و ۴۰۰ نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در کشور با قیمت کیلویی ۳۰ هزار تومان توزیع خواهد شد، فروشگاه‌های معمولی نیز موظف به رعایت قیمت مصوب هستند.
وی یادآور شد: سامانه تلفن ۱۲۴ به صورت شبانه روزی آماده دریافت شکایت‌های مردمی است و در مدت نیم ساعت به شکایت مردم رسیدگی می‌شود و در نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا نیز بازرسان مقیم و گشت تعزیرات حضور دارند که به سرعت به شکایت مردم رسیدگی و نتیجه به فرد شاکی اعلام می‌شود.

سازمان حمایت مرغ عرضه مرغ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر